Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Gniazdowie

W Szkole Podstawowej w Gniazdowie odbył się VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W wydarzeniu uczestniczyły szkoły z różnych stron świata a przygotowania do tego dnia rozpoczęły się znacznie wcześniej.

Koordynator lokalny mgr Magdalena Gross wybrała Egzaminatorów MT oraz Asystentów MT, którzy pomagali w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia. To oni wpadli na pomysł, aby połączyć egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia z torem przeszkód przygotowanym przez mgr. Roberta Majchrzaka. Dzięki temu mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zainaugurowała dyrektor szkoły, Teresa Pakuła-Sosnowska, która wspierała organizatorów w czasie organizacji tego święta. Wszyscy uczniowie szkoły perfekcyjnie zdali egzaminy i uzyskali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Ponieważ obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia miały charakter lokalny patrol egzaminacyjny wyruszył w teren. Odwiedził Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy, gdzie został bardzo miło przyjęty.

Pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” przystąpiono do egzaminów. Jako pierwszy do egzaminu przystąpił Burmistrz Jacek Ślęczka, który wykazał się wręcz doskonałą znajomością tabliczki mnożenia. Do egzaminu przystąpili również Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz Skarbnik Jadwiga Matyja. W ślad za Burmistrzem poszli wszyscy pracownicy Urzędu. Wykazali się oni bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia i poczuciem humoru. W SP w Gniazdowie z niecierpliwością czekają już na kolejne święto tabliczki mnożenia.

07

LIS

2016

1260

razy

czytano

2281/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.