Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pierwsze zwycięstwo Bartosza Oleksiaka

Reprezentanci Błękitnych Koziegłowy rywalizowali z sukcesami w ostatnie dwa weekendy w kraju i za granicą.

Podczas wyścigu w miejscowości Stara Ves w Czechach Bartosz Oleksiak odniósł swe pierwsze zwycięstwo w karierze w kategorii młodzik. W juniorach młodszych 5. był powracający do formy po odniesionej w maju kontuzji Jakub Musialik. Także 5. miejsce lecz w kategorii junior zajął Daniel Sikora.

W minioną sobotę Błękitni ścigali się w Pucharze Polski w Nielubi. Bartosz Oleksiak uplasował się na 3. pozycji, Daniel Sikora był 5. Jakub Musialik – 12, a Sandra Skrobarczyk zajęła w juniorkach młodszych 4. pozycję.

W niedzielę, w Pucharze Polski w Zielonej Górze, Oleksiak był 4., Skrobarczyk stanęła na podium zajmując 3. lokatę, Musialik minął linię mety jako 15. a Sikora był 7.