Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki w Katowicach informuje, że w dniach 16.11- 07.12 realizuje rekrutację w ramach projektu “Własna firma szansą na pracę”. Zainteresowani znajdą wszystkie najważniejsze informacje na temat projektu na stronie http://www.firma.okst.pl.

Do realizacji projektu „Własna firma szansą na pracę” została wybrana w trybie konkursu ogłoszonego przez Instytucję Pośredniczącą RPO WSL - Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Przedmiotowy projekt realizowany jest w ramach działania 7.3. Wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej dla poddziałania 7.3.3. Promocja zatrudnienia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014- 2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

Głównym celem projektu jest uruchomienie na terenie województwa śląskiego działalności gospodarczych przez 30 osób (13 kobiet i 17 mężczyzn), powyżej 50 roku życia, bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, zamieszkałych w jednym z 11 śląskich powiatów, w których sytuacja na rynku pracy jest relatywnie najtrudniejsza (powiaty: Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Sosnowiec, będziński,zawierciański, żywiecki, częstochowski, kłobucki, myszkowski).

Planowane są następujące działania projektowe:

• Szkolenia i doradztwo przed uruchomieniem działalności gospodarczej
• Dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej (wysokość dotacji: maks. 22700,00 zł,
• Wsparcie pomostowe w formie finansowej i szkoleniowo- doradczej (wsparcie finansowe pomostowe podstawowe/przedłużone w wysokości 1750,00 zł miesięcznie)
• Wsparcie finansowe na realizację dodatkowych szkoleń/kursów zawodowych (zgodnych ze ścieżką zawodową opracowaną z doradcą zawodowym).

Termin realizacji projektu: 01.09.2016- 30.04.2018

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pański w Katowicach, ul. Mariacka 1. Informacji nt. projektu udziela Magdalena Szot dostępna pod nr telefonu 32 206 80 39, 32 206 98 43 wew. 28 oraz adresem mailowym firma@okst.pl. Dodatkowe informacje na stronie http://www.okst.pl zakładka Projekty.

28

LIS

2016

1874

razy

czytano

2257/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.