Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podczas 26. Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy, która odbyła się 29 grudnia Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka wraz z Przewodniczącą Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanną Kołodziejczyk podziękowali za współpracę byłemu komendantowi Komisariatu Policji w Koziegłowach asp. sztab. Zbigniewowi Berskiemu. Komendant przeszedł na emeryturę. Jego obowiązki przejął podkom. mgr Krzysztof Macherzyński. Zbigniewowi Berskiemu przekazana została w ramach podziękowań pamiątkowa tablica.

– Mieliśmy poczucie dobrze wypełnionej misji w ramach zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy. Zespół, którym kierował pan komendant był bardzo dobrze przygotowany do pełnienia obowiązków – powiedział burmistrz Jacek Ślęczka. – Życzymy na emeryturze wielu spokojnych dni. Proszę nie zapominać jednak o znajomych, przyjaciołach, współpracownikach.

– Zawsze mogłem liczyć na przychylność koziegłowskiego samorządu. Dzięki współpracy z nim udało się wyremontować komisariat w Koziegłowach – powiedział Zbigniew Berski.

Na sesji obecny był też nowy komendant Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie mł. insp. mgr Jacek Kurdybelski. Burmistrz pogratulował mu objęcia stanowiska.

Myszkowski garnizon zaliczany był zawsze do najlepszych w województwie śląskim. Mam nadzieję, że pod pana kierownictwem będzie tak dalej. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zawsze liczyć na wasze wsparcie a stan bezpieczeństwa na terenie powiatu myszkowskiego zostanie utrzymany. Życzymy wielu sukcesów w zakresie działań związanych z zapewnieniem w powiecie bezpieczeństwa – stwierdził burmistrz Śleczka.

Słowa podziękowań skierowała też do Zbigniewa Berskiego Joanna Kołodziejczyk.

Mamy nadzieję, że realizacja zadań własnych gminy wspólnie z Komisariatem Policji w Koziegłowach będzie pod nowym kierownictwem przebiegać pomyślnie. Mamy wiele wspólnych celów, zamierzeń i osiągnięć. Liczymy też, że stan bezpieczeństwa na terenie Gminy Koziegłowy ulegał będzie sukcesywnej poprawie. Mamy w tym względzie jako samorząd i mieszkańcy pewien dyskomfort – zwrócił się do nowego komendanta komisariatu w Koziegłowach burmistrz. – Zapraszamy na posiedzenia komisji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy dotyczące bezpieczeństwa a także na spotkania z sołtysami, z kierownikami jednostek samorządowych, między innymi dyrektorami szkół, aby już u najmłodszych kształtować prawidłowe wzorce zachowań obywatelskich. Wtedy w dorosłym życiu i w naszej pracy będzie nam łatwiej. Liczymy na poprawę bezpieczeństwa na drogach przebiegających przez Gminę Koziegłowy. Szczególnie chodzi tu o drogę DK 1 ale również o drogi wojewódzkie, powiatowe i gminne.

Nasza wewnętrzna ocena jest bardzo dobra. Mnie osobiście zależy jednak, żeby te wskaźniki przekładały się na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Liczę, że nam się to uda. Proszę tylko o życzliwość w stosunku do nas i trochę kredytu zaufania – stwierdził Jacek Kurdybelski.

02

STY

2017

1327

razy

czytano

2088/4448

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie