Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Biesiada, biesiada wspaniała zabawa... tymi słowami rozpoczęło się 7 stycznia coroczne świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Tym razem mieszkańcy Cynkowa i zaproszeni goście mogli poznać całkiem nową historię dziarskiego dziadka i jego rodziny, która zmagała się z wyrwaniem rzepki. Całą przygodę "sfotografował i opisał" młody dziennikarz, który poznawał zalety mieszkania w Cynkowie.

Historia przeplatana była skeczami, śpiewem i tańcami. Na scenie mieli okazję zaprezentować się zarówno ci najmłodsi ze społeczności szkolnej, jak i uczniowie starszych klas. Główną bohaterką na scenie była "seniorka" Jadwiga Hymer, która bardzo chciała uratować płonącą styrtę jednak w skutek niedomówień i niemożności porozumienia się z dyżurnym policjantem oraz swojej fascynacji smartfonem... nie zdążyła.

Uhonorowaniem Dziadków i Babć był piękny tort z fajerwerkami oraz olbrzymie serce przypominające o nieustannej miłości wnucząt do swoich Dziadków. Po części artystycznej rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna, która jak pisał dziennikarz, trwała do białego rana...

 

 

12

STY

2017

2314

razy

czytano

2219/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria