Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Moc życzeń dla Babć i Dziadków od przedszkolaków

Przedszkolaki z Cynkowa wybrały się 14 stycznia w podróż do Babć i Dziadków, by złożyć im śpiewające życzenia z okazji ich święta. Dzieci wsiadły do pociągu i z uśmiechem rozpoczęły swoją podróż.

Po drodze minęły Stokrotkę, która rosła, gdzie strumyk płynął z wolna. Do Stokrotki przylecieli Maja oraz zakochany w niej Gucio. W dalszej części podróży dzieci spotkały babcię skarżącą się na swoją kózkę, która wyjadła wszystkie zapasy. Następnie Czerwony Kapturek zaprosił przedszkolaki, by przesiadły się do autobusu, z którego okien widziały najprawdziwsze krasnoludki, robiące pod swoimi grzybkami hopsasa. W trakcie podróży dzieci złożyły swoim Babciom i Dziadkom przepięknie życzenia m.in. 200 lat życia w zdrowiu i radości oraz obiecały, przynajmniej w dniu ich święta, nie rozrabiać.

Bajkowa Babcia w podzięce za piękne życzenia upiekła dla swoich wnucząt przepyszne ciasto. Na zakończenie występu z podziękowaniami dla występujących oraz z życzeniami dla Babć i Dziadków zwróciła się Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk. Sto lat niech żyją nam wszystkie Babcie i Dziadkowie!!!

23

STY

2017

2128

razy

czytano

2112/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.