Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach bierze udział w Mistrzostwach Świata w Dobroci, które organizuje Polski Instytut Filantropii w ramach kampanii Kilometry Dobra. Kolejna edycja Mistrzostw ruszyła 1 marca. W tym roku do zawodów zgłosiło się 50 miejscowości.

Już po raz czwarty fundacje, stowarzyszenia i instytucje zamienią zebrane pieniądze na złotówki i w finałowy weekend (3-4 czerwca) będą je układać w szeregi monet.

To próba pobicia rekordu Guinnessa. Zasady gry są bardzo proste. Każdą miejscowość reprezentuje instytucja, która zbiera pieniądze na wyznaczony przez siebie cel związany z pomocą innym.

MGOPK w Koziegłowach reprezentowany jest przez Pracownię Orange w Lgocie Mokrzesz, a celem zbiórki jest „Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla dzieci do lat 3 w ramach „Grupy Zabawowej z Biblioteką”.

Wystarczy wejść na stronę www.kilometrydobra.pl i wybrać organizację, której chcemy pomóc w realizacji dobroczynnego celu, a następnie dokonać wpłaty. To tak niewiele, a dla podopiecznych tych instytucji jest to ogromne wsparcie. Dzięki niemu ich życie zmieni się na lepsze. Nie czekaj, wejdź do gry i zostań Mistrzem Świata w Dobroci!

15

MAR

2017

1061

razy

czytano

2029/4448

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.