Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Właśnie wtedy w SP w Koziegłowach została zorganizowana zabawa karnawałowa.

W tym dniu dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami zachęcała do zabawy. Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Dzieci lubią, chociaż na kilka godzin, wcieliać się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, policjanci, kowboje rodem z Dzikiego Zachodu. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Bal poprowadzili animatorzy przebrani za clownów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Punktem kulminacyjnym zabawy był wybór króla i królowej balu w poszczególnych klasach.

Zwycięzcami zostali:

Klasa I – Lena Kowacka – Indianka, Marcin Skowronek- rycerz

Klasa IIA – Zuzanna Marczyk- Czerwony Kapturek, Piotr Słociński, Maciek Flacha- Robin Hood

Klasa IIB – Julianna Gogola, Olivier Goraj

Klasa IIIA – Wiktoria Nawara, Dominik Kaźmierczak

Klasa IIIB – Malwina Machura, Artur Kosiński

W przerwie, jak na Tłusty Czwartek przystało, zmęczeni tancerze pałaszowali pączki. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Z niecierpliwością czekają na bal za rok.

SP w Koziegłowach

 

20

MAR

2017

1294

razy

czytano

2107/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.