Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach przygotował dla pań z okazji Dnia Kobiet trzecią odsłonę ,,Wiosny Kobiet”. W programie znalazło się wiele interesujących propozycji. Podczas imprezy pod hasłem ,,Kocham Życie” MGOPK gościł dietetyka klinicznego Jolantę Gębczak z Opola, która w interesujący sposób przekazała wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Każda z uczestniczek wykładu miała dostęp do indywidualnych konsultacji dietetycznych, a także mogła sprawdzić ogólny stan swojego zdrowia.

Po wykładzie wszystkie panie udały się do Galerii Promo Arte, gdzie czekały na nie ­ Sylwia Piekarczyk ,właścicielka Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego ,,Zacisze” Rzeniszów – Łazy Sylwia Piekarczyk oraz jej szefowa kuchni, które przygotowały warsztaty kulinarne. W parę chwil na stołach pojawiły się pierwsze smakowite i zdrowe potrawy wraz z przystawkami. Ciekawe, kolorowe kompozycje smakowe przypominały wszystkim o nadchodzącej wiośnie.

9 marca pod hasłem ,,Bądź Piękna na Wiosnę” przygotowano kilka atrakcyjnych propozycji. Był to czas poświęcony urodzie. Piękne fryzury i makijaże przyozdobiły panie i wprawiały je w lepsze samopoczucie.

Upiększające zabiegi zostały przygotowane przez: Studio KAMEA z Koziegłów, Perfumerię Douglas z Poczesnej, Salon Fryzjerki DUET z Myszkowa, Firmę Mary Kay z Żor, Firmę TianDe z Poczesnej.

Atrakcjom przygotowanym na piątek 10 marca towarzyszyło hasło ,,Wiosna Jest Kobietą”. Panie tuż przed godziną 18 pojawiły się licznie w sali widowiskowej i z niecierpliwością czekały na występ Janusza Szymanka. Wspólna zabawa, taniec i śpiew wprawił licznie przybyłe kobiety w bardzo pozytywny nastrój. Wiosna Kobiet zakończyła się późnym wieczorem. Trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy, po raz kolejny uświadomiła nam jak potrzebne są tego typu działania. Pozywane komentarze i duża frekwencja przybyłych pań nastrajają nas do dalszego rozwijania tego niespotykanego wydarzenia. To właśnie dzięki takim imprezom, często zapracowane kobiety mogą zaznać chwili relaksu i zabawy.

Jak podkreśla dyrektor MGOPK, Renata Garleja, cieszy tak liczna frekwencja i pozytywna energia pań, Dziękuj także wyjątkowym Sponsorom: PH ,,JOLA” Jolanta Błońska, Delikatesom Centrum w Koziegłowach, Firmie ,,EKKS” Ewa i Krzysztof Kuwak.

III edycja ,,Wiosny Kobiet” wyznacza rytm do dalszej pozytywnej działalności MGOPK.

27

MAR

2017

1193

razy

czytano

2057/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.