Skróty klawiszowe:

Wiosna Kobiet

Strona główna » Aktualności » Wiosna Kobiet

wielkość tekstu: A | A | A

Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach przygotował dla pań z okazji Dnia Kobiet trzecią odsłonę ,,Wiosny Kobiet”. W programie znalazło się wiele interesujących propozycji. Podczas imprezy pod hasłem ,,Kocham Życie” MGOPK gościł dietetyka klinicznego Jolantę Gębczak z Opola, która w interesujący sposób przekazała wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Każda z uczestniczek wykładu miała dostęp do indywidualnych konsultacji dietetycznych, a także mogła sprawdzić ogólny stan swojego zdrowia.

Po wykładzie wszystkie panie udały się do Galerii Promo Arte, gdzie czekały na nie ­ Sylwia Piekarczyk ,właścicielka Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego ,,Zacisze” Rzeniszów – Łazy Sylwia Piekarczyk oraz jej szefowa kuchni, które przygotowały warsztaty kulinarne. W parę chwil na stołach pojawiły się pierwsze smakowite i zdrowe potrawy wraz z przystawkami. Ciekawe, kolorowe kompozycje smakowe przypominały wszystkim o nadchodzącej wiośnie.

9 marca pod hasłem ,,Bądź Piękna na Wiosnę” przygotowano kilka atrakcyjnych propozycji. Był to czas poświęcony urodzie. Piękne fryzury i makijaże przyozdobiły panie i wprawiały je w lepsze samopoczucie.

Upiększające zabiegi zostały przygotowane przez: Studio KAMEA z Koziegłów, Perfumerię Douglas z Poczesnej, Salon Fryzjerki DUET z Myszkowa, Firmę Mary Kay z Żor, Firmę TianDe z Poczesnej.

Atrakcjom przygotowanym na piątek 10 marca towarzyszyło hasło ,,Wiosna Jest Kobietą”. Panie tuż przed godziną 18 pojawiły się licznie w sali widowiskowej i z niecierpliwością czekały na występ Janusza Szymanka. Wspólna zabawa, taniec i śpiew wprawił licznie przybyłe kobiety w bardzo pozytywny nastrój. Wiosna Kobiet zakończyła się późnym wieczorem. Trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy, po raz kolejny uświadomiła nam jak potrzebne są tego typu działania. Pozywane komentarze i duża frekwencja przybyłych pań nastrajają nas do dalszego rozwijania tego niespotykanego wydarzenia. To właśnie dzięki takim imprezom, często zapracowane kobiety mogą zaznać chwili relaksu i zabawy.

Jak podkreśla dyrektor MGOPK, Renata Garleja, cieszy tak liczna frekwencja i pozytywna energia pań, Dziękuj także wyjątkowym Sponsorom: PH ,,JOLA” Jolanta Błońska, Delikatesom Centrum w Koziegłowach, Firmie ,,EKKS” Ewa i Krzysztof Kuwak.

III edycja ,,Wiosny Kobiet” wyznacza rytm do dalszej pozytywnej działalności MGOPK.

czytano: 855 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2017-03-27 09:29:28

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody