Skróty klawiszowe:

Rywalizowali w eliminacjach do Festiwalu NASZ TALENT

Strona główna » Aktualności » Rywalizowali w eliminacjach do Festiwalu NASZ TALENT

wielkość tekstu: A | A | A

Na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach odbyły się 20 marca eliminacje do finału I Powiatowego Festiwalu pod hasłem „Nasz talent”. Impreza adresowana jest do wokalistów i zespołów wokalnych ze szkół Gminy Koziegłowy.

Komisja w składzie: Wiesław Niedzielski (przewodniczący Jury), Tomasz Wójcik i Oskar Nowak jednogłośnie uznała, że poziom wykonawczy dzieci i młodzieży z Gminy Koziegłowy jest bardzo wysoki.

Jury wyłoniło po przesłuchaniu 26 wokalistów i 9 zespołów wokalnych:

Kategoria Przedszkole: 1. Natalia Feret – Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach (premiowana do finału), 2.Amelia Kurek ­Przedszkole Oddziały Integracyjne w Starej Hucie, 3. Antonina Gocyła ­Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie.

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy I-III: 1. Amelia Rusek – SP w Cynkowie (premiowana  do finału), 2. Hubert Kocot ­ ZS w Pińczycach, 2. Zofia Gadzalinska ­ SP  im. A. Mróz- Olszewskiej w Lgocie Górnej. Wyróżnienie: Nadia Cesarz ­ SP Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Winownie, Kornel Sitek – SP w Siedlcu Dużym

Kategoria klasy IV- VI SP: 1. Wiktoria Cesarz – SP Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Winownie ( premiowana do finału), 2. Dominik Zenderowski – ZS w Pińczycach, 3. Patryk Nowak – SP w Koziegłówkach. Wyróżnienie: Kinga Żak – SP w Cynkowie

Kategoria Gimnazjum: Nikola Matyja – ZS w Pińczycach ( premiowana  do finału), 2. Amanda Kaim ­ G im. A. Mróz- Olszewskiej w Lgocie Górnej, 3. Wiktoria Konieczniak – G im. Jana Pawła II w Koziegłowach

Kategoria szkoły średnie: 1. Szymon Matyja( premiowany do finału), 2. Adrianna Pala, Klaudia Jagoda, Patrycja Krzan.

Kategoria zespoły wokalne: 1. Zespół „Shout” ( premiowany do finału), Zespół wokalny „ Wesołe nutki” z ZS w Lgocie Górnej, 3. Chór SP w Koziegłowach, Chór Gimnazjum w Koziegłowach.

Zdobywcy pierwszych miejsc wezmą udział w warsztatach muzycznych organizowanych w dniach 27-28 kwietnia. Pod okiem fachowców będą mieli okazję szkolić swoje umiejętności wokalne, a następnie wystąpią w finale konkursu, który odbędzie się 29 kwietnia w Myszkowie.

czytano: 819 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2017-03-27 11:12:51

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody