Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Czechow i Schaeffer w wykonaniu uczniów i nauczycieli

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach zaprasza na spektakle, które zostały wyreżyserowane przez Roberta Rutkowskiego, aktora Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Szkolna młodzież zaprezentuje się w sztukach Antoniego Czechowa „Oświadczyny” i „Wesele”, nauczyciele i przyjaciele szkoły wystąpią natomiast w „Scenariuszu na trzech aktorów” Bogusława Schaeffera. Teatralne spotkanie odbędzie się tym razem pod hasłem „Źle, Źle! Ale dobrze!”. Spektakle wystawione zostaną na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach w następujących terminach: 2 kwietnia (godz. 17.00), 7 kwietnia (godz. 18.00), 8 kwietnia (godz. 17.00), 9 kwietnia (godz. 17.00).

Stowarzyszenie zrealizowało już wcześniej cieszące się dużym powodzeniem spektakle: „Kandydatki na żonę” Andrzeja Dembończyka, „Damy i huzary” Aleksandra Fredry (oba w reżyserii Roberta Rutkowskiego), „Poskromienie złośnicy” na motywach sztuki Williama Szekspira, „Arszenik i stare koronki” Josepha Kesselringa. Wszystkie spektakle zostały przyjęte przez publiczność bardzo gorąco.

Zebrane dzięki przedstawieniom fundusze pomagają uczniom koziegłowskich szkół, którzy znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej a także służą współfinansowaniu projektów edukacyjnych.

 

28

MAR

2017

1102

razy

czytano

2154/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności