Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W hali sportowej w Zespole Szkół w Koziegłowach rozegrano 3 kwietnia Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych. W rywalizacji wzięły udział: Gimnazjum nr 1 z Myszkowa, Gimnazjum im. Jana Pawła II z Żarek oraz gospodarze rozgrywek – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II z Koziegłów. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, do trzech wygranych meczy. Uczniowie walczyli o awans do zawodów na szczeblu rejonowymoraz o nagrody indywidualne, które ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Koziegłowach (Kamila Piekarska, Anna Matyja. Opiekun Aneta Myrmus)

II miejsce ­ Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Żarkach (Martyna Bereza, Patrycja Kasprzyk, Patrycja Urbańczyk. Opiekun Jarosław Auguścik)

III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Myszkowie (Gabriela Machura, Klaudia Kołacz. Opiekun Andrzej Będkowski)

Kategoria chłopców:

I miejsce ­ Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Żarkach (Piotr Brymora, Damian Sroka, Wojciech Morawiec. Opiekun Jarosław Auguścik)

II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Myszkowie (Mikołaj Kowalczyk, Damian Tworek, Kacper Urbańczyk. Opiekun Andrzej Będkowski)

III miejsce ­ Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła w Koziegłowach (Kacper Matyja, Wiktor Matyja, Dominik Flacha. Opiekun Aneta Myrmus)

Po zakończonych rozgrywkach pamiątkowe medale, dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczyli Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach Joanna Lula.

W zawodach rejonowych, które odbędą się 12 kwietnia w Zawierciu, powiat myszkowski będą reprezentować dziewczęta z Koziegłów oraz chłopcy z Żarek.

Tekst Aneta Myrmus

Zdjęcia:  Adrianna Gocyła, Filip Paliga, Zuzanna Kawalec

 

10

KWI

2017

1407

razy

czytano

2076/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności