Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień dla zdrowia w Szkole Podstawowej w Cynkowie

DZIAŁAMY DLA ZDROWIA – zgodnie z dewizą Demela, który  niegdyś powiedział: „Zdrowie to nie dar niebios dany raz na zawsze. Nad zdrowiem trzeba pracować, a praca ta ma charakter pedagogiczny". Tak więc wszyscy "zaszczepieni" tą ideą działamy dla zdrowia.

W naszej Szkole Podstawowej w Cynkowie nie tylko uczymy, wychowujemy dzieci, ale wspólnie dbamy o zdrowie uczniów. Działania prozdrowotne podejmowane są przez całą społeczność uczniowską ­ od malucha do najstarszego ucznia oraz przez wszystkich pracowników szkoły. Co roku, 7 kwietnia akcentujemy Światowy Dzień Zdrowia.

W tym roku motywem przewodnim tego dnia była piosenka o zdrowiu wyrażona ruchem. Uczniowie poszczególnych klas śpiewali wybrane przez siebie piosenki o tematyce zdrowotnej i wyrażali je ruchem scenicznym. W ten sposób poszerzyli swoje wiadomości na temat zdrowia. Powyższe spotkanie stanowiło jedną z inicjatyw podejmowanych przez naszą szkołę w ramach realizowanego programu edukacyjnego ,,Trzymaj Formę".

Korzystając z okazji dyrektor szkoły, Jacek Wyleciał pogratulował sukcesów uczniom, którzy w ostatnim czasie brali udział w konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Elżbieta Chłosta, SP w Cynkowie

 

13

KWI

2017

1131

razy

czytano

2133/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności