Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Prawie czterystu wykonawców na scenie MGOPK

Już po raz trzeci odbył się Otwarty Festiwal Artystyczny „Scena dla Ciebie”. 28 kwietnia na scenie widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach przed Jury i publicznością zaprezentowali się artyści z naszej gminy. Tegoroczna edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie, bowiem na scenie wystąpiło prawie 400 wykonawców.

Przesłuchania trwały od godziny 8 do późnych godzin popołudniowych. Swój talent mieli okazję zaprezentować  m.in. młodzi artyści ze szkół z Gminy Koziegłowy, podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, zespoły ludowe, zespoły teatralne, wokaliści, instrumentaliści , tancerze, zespoły taneczne i wokalne.

Wysoki poziom wykonania wielu prezentacji artystycznych pozytywnie zaskakiwał. Jury w składzie: Anna Szczęsna (przewodnicząca, choreograf) oraz Dorota Musiał (teatrolog) i Paulina Zarzycka (muzyk i instruktor emisji głosu) miało sporo pracy. W przerwach między poszczególnymi blokami trwały burzliwe obrady, których wynik poznamy 2 czerwca, podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „ Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też laureaci III Otwartego Festiwalu Artystycznego „Scena dla Ciebie” zaprezentują swój kunszt artystyczny przed szeroką publicznością.

­– Poziom artystyczny naszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych napawa optymizmem i radością – mówi Renata Garleja, dyrektor MGOPK w Koziegłowach. ­Dziękuję wszystkim serdecznie za zaangażowanie i za udział w III Otwartym Festiwalu Artystycznym „ Scena dla Ciebie”. Jeszce raz gratuluję wykonawcom. Zarówno publiczność jak i pracownicy MGOPK są pod wrażeniem poziomu wykonawczego, artyzmu i kunsztu artystycznego naszych utalentowanych dzieci, młodzieży i osób dorosłych”. Ta wyjątkowa impreza uzmysławia nam, jak ogromny potencjał drzemie w naszej społeczności.

 

09

MAJ

2017

1697

razy

czytano

1822/4300

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.