Skróty klawiszowe:

Błękitni zorganizowali międzynarodowy wyścig kolarski

Strona główna » Aktualności » Błękitni zorganizowali międzynarodowy wyścig kolarski

wielkość tekstu: A | A | A

MGLKS Błękitni Koziegłowy był organizatorem XIV Międzynarodowego Etapowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury” upamiętniającego dokonania gen. Jerzego Ziętka. Wyścig odbył się w dniach 12-14 maja a rywalizowali w nim kolarze z: Polski, Mołdawii, Białorusi, Estonii, Czech, Słowacji, Gruzji, Niemiec.
W piątek rozegrano prolog w Gminie Żarki, w sobotę rywalizowano w Gminie Kroczyce w indywidualnej jeździe na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego, w niedzielę odbył się wyścig ze startu wspólnego pod patronatem Wójta Gminy Niegowa i Starosty Powiatu Myszkowskiego.
Reprezentanci MGLKS Błekitni Paula Trans Mexller Koziegłowy zajęli w wyścigu dalsze miejsca.
WYNIKI
Prolog

Kategoria Junior:
1. Juri Hollmann LV BRANDENBURG
2 Vojtech Sedlacek CK PRIBRAM FANTY GASTRO
3. Filip Maciejuk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Kategoria Junior młodszy:
1. Adrian Marzec PO TKK PACIFIC NESTLE FITNES
2. Gheorghe Jugurt MDA MOLDAVIAN NATIONAL TEAM
3. Eduard Gobjila MDA MOLDAVIAN NATIONAL TEAM
36. Jakub Musialik MGLKS PAULA-TRANS MEXLLER Koziegłowy
Kategoria Młodzik:
1.
Maja Naturalna KLSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
2. Małgorzata Manowska KLKUKS PSZCZYNA DSR AUTHOR
3. Konrad Juraszczyk KK FUJI ŻORY
Etap I
Kategoria Junior:
1 Juri Hollmann LV BRANDENBURG
2 Vojtech Sedlacek CK PRIBRAM FANTY GASTRO
3 Leon Heinschke ger LV BRANDENBURG
84. Daniel Sikora MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
97. Dawid Koza MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
Kategoria Junior Młodszy:
1. Eduard Gobjila MDA MOLDAVIAN NATIONAL TEAM
2. Gleb Karpenko EST KALEVI JALGRAFTKOOL
3. Anton Litvintsev EST CFC SPORDIKLUB
Kategoria Młodzik:
1. Jakub Lewandowski POL KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
2. Tomasz Grzesiak POL LUKS TRÓJKA PIASECZNO
3. Łukasz Rykowski POL KKS CIECHANÓW
Etap II
Kategoria Junior:
1. Juri Hollmann
2. Antti Jussi Juntunen KORSON KAIKU
3. Michael Aschenbrenner STEVENS JUNIORENTEAM THUR
Kategoria Junior Młodszy:
1.
Robert Rzepka UKKS IMIELIN TEAM CORRATE
2. Bartosz Rutkowski KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
3. Adrian Marzec TKK PACIFIC NESTLE FITNES
Kategoria Młodzik:
1. Łukasz Rykowski POL KKS CIECHANÓW
2. Jakub Lewandowski POL KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
3. Jan Vondracek CZE CK PRIBRAM FANTY GASTRO
34. Bartosz Oleksiak MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
67. Sandra Skrobarczyk MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
Etap III
Kategoria Junior:

1. Filip Maciejuk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
2. Michael Aschenbrenner STEVENS JUNIORENTEAM THUR
3.
Dawid Migas TKK PACIFIC NESTLE FITNES
Klasyfikacja indywidualna lidera wyścigu po trzech etapach:
1. Juri Hollmann LV BRANDENBURG
2. Filip Maciejuk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
3. Vojtech Sedlacek CK PRIBRAM FANTY GASTRO
Klasyfikacja drużynowa po trzech etapach
1 LV BRANDENBURG
2 STEVENS JUNIORENTEAM THUR
3 CK PRIBRAM FANTY GASTRO
4 NARODOWA BELARUS
5 VILNIUS SPORT GIMNAZJUM
6 ESTONIAN NATIONAL TEAM
Kategoria Junior młodszy:
1. Robert Rzepka UKKS IMIELIN TEAM CORRATE
2. Adam Woźniak KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
3. Adrian Marzec TKK PACIFIC NESTLE FITNES
37.
Jakub Musialik
Klasyfikacja indywidualna lidera wyścigu
1. Eduard Gobjila MOLDAVIAN NATIONAL TEAM
2. Adrian Marzec TKK PACIFIC NESTLE FITNES
3. Gleb Karpenko KALEVI JALGRAFTKOOL
Klasyfikacja drużynowa
1 MOLDAVIAN NATIONAL TEAM
2 WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
3 KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
4 UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
5 TKK PACIFIC NESTLE FITNES
6 GKK OPTY-MAZOWSZE
7 LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
8 VILJANDI RATTAKLUB
9 KKS CIECHANÓW
10 NATIONAL TEAM GEORGIAN
Kategoria Młodzik:
1. Jakub Lewandowski KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL
2. Łukasz Rykowski KKS CIECANÓW
3. SZYMBARA Mateusz ZKS STAL RZESZÓW
30. Bartosz Oleksiak MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
65. Sandra Skrobarczyk MGLKS BŁĘKITNI PAULA-TRANS MEXLLER KOZIEGŁOWY
Klasyfikacja indywidualna lidera wyścigu
1. Jakub Lewandowski KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL 1 30 40
2. Łukasz Rykowski KKS CIECHANÓW
3. Jan Vondracek CK PRIBRAM FANTY GASTRO
30. Bartosz Oleksiak

Szczegółowe wyniki na stronie: http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14.html

Galeria zdjęciowa i informacje dotyczące wyścigu znajdują się na stronie: http://magazynrowerowy.pl/category/szosa/

 

czytano: 835 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2017-05-17 15:09:42

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody