Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W najbliższy weekend 27-28 maja odbędą się w Myszkowie dwie akcje związane z profilaktyką zdrowia. W sobotę Stowarzyszenie EkoSerce, Powiat Myszkowski, Miasto Myszków, Miejski Dom Kultury w Myszkowie zapraszają na imprezę pod hasłem "Dbamy o Nasze Mamy - zdrowie, ekologia, uroda". Szczegóły na załączonym plakacie.

W niedzielę na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Myszkowie przeprowadzona zostanie akcja prospołeczna marki POLOCARD – BLISCY SERCU. Wykonywane będą podczas niej bezpłatnie badania EKG i badania ogólne (ciśnienie, waga, itp.), wraz z możliwością ich konsultacji z kardiologiem. Akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwu potrzeby profilaktycznych badań serca i badań ogólnych.

Akcja przeprowadzona zostanie w mobilnej przychodni POLOCARDU z poczekalnią i dwoma gabinetami lekarskimi, w których to odbędą się profesjonalne badania przez doświadczonych lekarzy kardiologów oraz pielęgniarki aparatem EKG M-Trace EX. Badania będą wykonywane bezpłatnie, bez użycia kart ubezpieczenia NFZ i bez konieczności wcześniejszych zapisów.

 

 

22

MAJ

2017

1046

razy

czytano