Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W ramach popołudniowych zajęć kulinarnych  w Szkole Podstawowej w Gniazdowie odbyło się tam 17 maja Święto Czekolady. Uczniów spotkała nie tylko słodka niespodzianka, ale też inne atrakcje, które miały na celu zintegrowanie szkolnej i lokalnej społeczności. Szkoła gościła na imprezie Piotra Kołodziejczyka, zastępcę Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Spotkanie rozpoczęło się krótką prezentacją dotyczącą historii i produkcji czekolady oraz jej przeznaczenia, następnie uczniowie zatańczyli taniec „Chocolate”.

Po tych atrakcjach przeszli do głównego celu spotkania. Dzięki wsparciu Rady Rodziców oraz pomocy zawsze chętnych mam, uczniowie mogli degustować czekoladę wraz z różnego rodzaju przysmakami, którymi w większości były pyszne owoce ­ bo to one najlepiej smakują z płynną czekoladą. Po słodkiej uczcie dzieci udały się na plac szkolny, gdzie z ochotą zabrały się za ozdabianie kolorową kredą szkolnego chodnika, a pozostali spędzali czas bawiąc się z rówieśnikami na placu zabaw. Wieczorem wszyscy uczniowie, choć zmęczeni, niechętnie udali się do swoich domów.

To wyjątkowe i słodkie popołudnie zorganizowała mgr Magdalena Gross, przy wsparciu dyrektor szkoły, Teresy Pakuła-Sosnowskiej oraz dużej pomocy i zaangażowaniu mgr Anny Nocuń i mgr Barbary Kidawki oraz mam z Rady Rodziców. Czekoladowe popołudnie na długo zostanie w pamięci wszystkich a uczestnicy Święta Czekolady już czekają na kolejną edycję imprezy, za rok.

25

MAJ

2017

1182

razy

czytano

2082/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności