Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Prawie dziewięćdziesiąt metrów dobra

Dla Biblioteki Publicznej w Koziegłowach 2 czerwca był dniem bardzo pracowitym i wyjątkowym. Pracownicy tej placówki obchodzili wspólnie z dziećmi Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach. Duże zainteresowanie wzbudził finał Kampanii „Kilometry Dobra” i kiermasz używanych książek. Dzieci z ciekawością odwiedzały namiot Biblioteki, aby dołączyć do akcji i przykleić swoją złotówkę. Dzięki temu przybyło jeszcze kilka metrów dobra. Przyklejanie zebranych złotówek trwało około 6 godzin. Ułożonych zostało 87,36 metrów Dobra co daje w sumie kwotę 3844 zł.

W układaniu szeregów monet wspierali Bibliotekę Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz dyrektor MGOPK Renata Garleja.

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach mogła uczestniczyć dzięki Fundacji Orange w międzynarodowej kampanii, która jest wspaniałą okazją na rozwinięcie działalności Grupy Zabawowej z Biblioteką" oraz zakupu sprzętu i pomocy dydaktycznych dla dzieci do lat trzech. Darczyńcami byli rodzice i dziadkowie maluchów oraz przedsiębiorcy, czytelnicy, kluby sportowe, sportowcy, szkoły. Wszystkim należą się gorące podziękowania. Kierownik Biblioteki, Bożena Kolasa dziękuje również instruktor z Biblioteki Powiatowej Sylwii Męcik, pracownikom Domu Kultury w Koziegłowach, zwłaszcza Izabeli Churas, a także maskotce Mrówce (dzięki życzliwości PSB Mrówka Myszków), w której postać wcieliła się Irena Grzybek z KUTW.

 

07

CZE

2017

1156

razy

czytano

1992/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.