Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Rudawie pod Krakowem odbył się 11 czerwca XIII Eko-Jurajski Półmaraton, w ramach którego rozegrano Mistrzostwa Polski Nauczycieli. W zawodach wystartował dyrektor Szkoły Podstawowej w Cynkowie Jacek Wyleciał, który w swojej kategorii wiekowej zajął trzecie miejsce.

Trasa Jurajskiego Półmaratonu jest zaliczana do najpiękniejszych a jednocześnie najtrudniejszych
w kraju. Liczne strome podbiegi na 21 km trasie biegu (różnica poziomów 270m) i słoneczna pogoda sprawiły, że ukończenie biegu było dużym wyczynem. W zawodach brało udział blisko 700 biegaczy.

Związek Nauczycielstwa Polskiego w ramach tej imprezy organizuje Mistrzostwa Polski Nauczycieli. Po raz drugi w mistrzostwach wystartował dyrektor Szkoły Podstawowej w Cynkowie Jacek Wyleciał, który po ubiegłorocznym czwartym miejscu w tym roku uplasował się na podium zdobywając trzecią lokatę. Niezwykle wymagającą trasę 21 km nauczyciel z Cynkowa pokonał w czasie 1 godziny 38 minut.

„Cieszę się, że bieganie staje się coraz bardziej popularne w naszym środowisku. Obserwuję coraz więcej osób biegających w Cynkowie i coraz częściej spotykamy się na różnych imprezach biegowych. Być może należy pomyśleć o utworzeniu Klubu Biegacza?”– mówi Jacek Wyleciał.

 

14

CZE

2017

1171

razy

czytano

2017/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.