Skróty klawiszowe:

Dni Gminy i Miasta Koziegłowy bardzo udane

Strona główna » Aktualności » Dni Gminy i Miasta Koziegłowy bardzo udane

wielkość tekstu: A | A | A

Dwudniowa impreza Dni Gminy i Miasta Koziegłowy okazały się imprezą bardzo udaną. Koncerty gwiazd wieczoru oglądały tłumy mieszkańców. Fantastycznie bawili się szczególnie przy After Party, Aleksandrze Martinezie i Video.

Impreza rozpoczęła się od parady samochodowej Moto Legendy, w której wzięły udział: samochody zabytkowe, tuningowe oraz motocykle. Jej uczestnicy udali się na teren Centrum Rekreacji za Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Promocji Kultury, gdzie można było podziwiać z bliska piękne auta i motocykle. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka wręczył na scenie statuetki Moto Legendy. Przekazał także przebranym w historyczne stroje osobom ogromny klucz do bram Gminy i Miasta Koziegłowy. W muzycznym bloku „Hity disco polo w tanecznym show zaprezentowały się zespoły: Claris, Model MT & Modelinka oraz gwiazda wieczoru czyli After Party. Ostatnim punktem programu była zabawa taneczna z zespołem Hello.

Rozpoczęcie niedzielnej imprezy, ze względu na popołudniowe opady deszczu, musiało zostać opóźnione i trzeba było nieco skrócić jej program. Nie doszło więc do planowanych wcześniej występów Djembomaniaków i Formacji Tańca Estradowego Pokusa. Pogoda w końcu okazała się jednak łaskawa i reszta wykonawców mogła pojawić się na scenie. Świetnie spisały się panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w swoim show, którego jednym z elementów była parodia pokazu mody. Publiczności zaprezentowali się też laureaci konkursu "Scena dla ciebie" oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Pińczyc mająca w swym repertuarze także interpretacje utworów z list przebojów muzyki pop. Na scenie wystąpili także Bernadetta Kowalska i Przyjaciele. Bardzo podobały się też covery w wykonaniu Aleksandra Martineza. Wszyscy czekali jednak na gwiazdę wieczoru czyli zespół Video. I nie zawiedli się. Można powiedzieć, że muzycy z Video dali z siebie wszystko, by nie zawieść publiczności. Po koncercie długo rozdawali autografy i pozowali do selfie. Dni Gminy i Miasta Koziegłowy zakończyły się efektownym pokazem sztucznych ogni.

czytano: 3280 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2017-07-27 17:59:26

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody