Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dni Gminy i Miasta Koziegłowy bardzo udane

Dwudniowa impreza Dni Gminy i Miasta Koziegłowy okazały się imprezą bardzo udaną. Koncerty gwiazd wieczoru oglądały tłumy mieszkańców. Fantastycznie bawili się szczególnie przy After Party, Aleksandrze Martinezie i Video.

Impreza rozpoczęła się od parady samochodowej Moto Legendy, w której wzięły udział: samochody zabytkowe, tuningowe oraz motocykle. Jej uczestnicy udali się na teren Centrum Rekreacji za Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Promocji Kultury, gdzie można było podziwiać z bliska piękne auta i motocykle. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka wręczył na scenie statuetki Moto Legendy. Przekazał także przebranym w historyczne stroje osobom ogromny klucz do bram Gminy i Miasta Koziegłowy. W muzycznym bloku „Hity disco polo w tanecznym show zaprezentowały się zespoły: Claris, Model MT & Modelinka oraz gwiazda wieczoru czyli After Party. Ostatnim punktem programu była zabawa taneczna z zespołem Hello.

Rozpoczęcie niedzielnej imprezy, ze względu na popołudniowe opady deszczu, musiało zostać opóźnione i trzeba było nieco skrócić jej program. Nie doszło więc do planowanych wcześniej występów Djembomaniaków i Formacji Tańca Estradowego Pokusa. Pogoda w końcu okazała się jednak łaskawa i reszta wykonawców mogła pojawić się na scenie. Świetnie spisały się panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w swoim show, którego jednym z elementów była parodia pokazu mody. Publiczności zaprezentowali się też laureaci konkursu "Scena dla ciebie" oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Pińczyc mająca w swym repertuarze także interpretacje utworów z list przebojów muzyki pop. Na scenie wystąpili także Bernadetta Kowalska i Przyjaciele. Bardzo podobały się też covery w wykonaniu Aleksandra Martineza. Wszyscy czekali jednak na gwiazdę wieczoru czyli zespół Video. I nie zawiedli się. Można powiedzieć, że muzycy z Video dali z siebie wszystko, by nie zawieść publiczności. Po koncercie długo rozdawali autografy i pozowali do selfie. Dni Gminy i Miasta Koziegłowy zakończyły się efektownym pokazem sztucznych ogni.

27

LIP

2017

3698

razy

czytano

1900/4445

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.