Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Druhowie z Mysłowa bezkonkurencyjni w powiecie

Druhowie-ochotnicy rywalizowali na stadionie w Żarkach w X Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Świetnie zaprezentowały się męskie drużyny z Gminy Koziegłowy zajmując czołowe miejsca.

Zawody odbyły się w ćwiczeniu bojowym i sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami. Z powodu opadów deszczu, bieg sztafetowy został przeprowadzony z pominięciem równoważni. W imprezie wzięło udział 19 drużyn, w tym: 4 kobiece, 10 drużyn męskich i 5 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W grupie A, w której rywalizowali mężczyźni bezapelacyjnie zwyciężyła ekipa OSP Mysłów (99,6 pkt. karnych). Drugie miejsce zajęła OSP Winowno II (105,8), a trzecie OSP Koziegłówki (110,2). Na piątej lokacie uplasowała się OSP Winowno I (117,5).

W kategorii drużyn młodzieżowych również triumfowała OSP Mysłów (101,5), przed OSP Koziegłówki (110,6). Czwarte miejsce zajęła OSP Siedlec Duży (133,3). W drużynach kobiecych reprezentantki OSP Siedlec Duży zajęły czwarte miejsce.

W imprezie rywalizowały OSP z gmin: Koziegłowy, Poraj, Żarki, Niegowa i Myszków. Organizatorami zawodów byli - Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Myszkowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie.

21

WRZ

2017

1039

razy

czytano

1995/4571

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.