Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Święto Pieczonego Ziemniaka w Koziegłówkach

Na placu przed OSP w Koziegłówkach odbył się 16 września festyn Święto Pieczonego Ziemniaka, którego organizatorami byli: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Rada  Rodziców Szkoły Podstawowej  w Koziegłówkach oraz OSP Koziegłówki.

Dyrektor Sylwia Miklas przywitała przybyłych gości, rodziców, władze gminy: Burmistrza Jacka Ślęczkę, Sekretarza Gminy i Miasta Koziegłowy Krzysztofa Bąka, dyrektor ZEAOS Katarzynę Zychowicz, radną Monikę Skrobarczyk, sołtysa  wsi Koziegłówki Martę Frączek oraz wszystkich mieszkańców, uczniów i nauczycieli.

Popołudnie pełne atrakcji rozpoczęło się od występu artystycznego słowno-muzycznego uczniów klas IV-VII o  tematyce ekologicznej. Z myślą o najmłodszych przygotowano wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Były zjeżdżalnie, dmuchane zamki, kule wodne, przejazdy pojazdami militarnymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowane przez  strażaków z Kuźnicy Starej. Każdy uczestnik imprezy mógł spróbować  szczęścia podczas loterii fantowej. Dorośli rywalizowali w zawodach sportowych o tytuł  farmera i farmerki w konkurencjach rzut ziemniakiem do celu i bieg farmera. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Dopełnieniem spotkania była degustacja tradycyjnych pieczonek na różne sposoby, przy pieczeniu których niezastąpieni okazali się druhowie z OSP w Koziegłówkach. Spotkanie przebiegło w miłej  i radosnej atmosferze, wszystkim dopisywał humor, apetyt. Całość imprezy dopełniła oprawa muzyczna DJ Lipsona. Festyn był najlepszym przykładem na to,  że dzięki pomysłom i zaangażowaniu lokalnej społeczności można zorganizować ciekawą imprezę i miło spędzić wolny czas.

 

25

WRZ

2017

1942

razy

czytano

1914/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.