Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Bibliotece Publicznej w Koziegłowach odbyło się 21 września uroczyste pasowanie uczniów klasy II Szkoły Podstawowej w Koziegłowach na czytelników. Pierwsze spotkanie z biblioteką to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana.

Specjalnie na tę okazję została przygotowana część artystyczna, podczas której studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku wcieliły się w role postaci bajkowych i  przekazały najmłodszym wiedzę o książce i bibliotece. Następnie uczniowie poważnie i uroczyście przyrzekali, że będą kochać, szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika, którego dokonała kierownik Biblioteki, Bożena Kolasa. Pogratulowała wszystkim uczniom i życzyła wspaniałych przygód w świecie książek oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy. Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze. Po takim wspólnym spotkaniu biblioteka powinna się kojarzyć najmłodszym z miejscem bezpiecznym, przyjaznym, radosnym, gdzie będą zawsze mile widziani.

 

26

WRZ

2017

842

razy

czytano

1951/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.