Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Europejski Tydzień Sportu w Cynkowie

Szkoła Podstawowa w Cynkowie włączyła się do kampanii Europejski Tydzień Sportu, organizując dla społeczności szkolnej w dniach 25-30.09. cykl imprez rekreacyjno-sportowych pod hasłem „AKTYWNY CYNKÓW”.

W ramach działań zorganizowano najpierw, cieszące się dużym uznaniem, biegi przełajowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Ministerstwo Sportu. 29 września uczniowie klas starszych brali udział w Konkursie Rzutów do Kosza i rozgrywkach w siatkówkę a dzień później uczniowie z rodzicami rozegrali zacięty mecz piłki nożnej.

Europejski Dzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten miał zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana w 2017 roku pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

 

 

09

PAŹ

2017

1110

razy

czytano

2001/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności