Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Od siedmiu lat, w ostatnie dni września obchodzony jest Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gniazdowie po raz kolejny uczestniczyli w tym świecie, które już na stałe zostało zapisane w kalendarzu szkoły.

W tym roku odbyło się 29 września, a przygotowania do niego trwały od początku września. Organizacją Dnia Tabliczki Mnozenia zajęli się uczniowie klas IV-VI biorący udział w zajęciach rozwijających uzdolnienia matematyczne wraz z opiekunem mgr Magdaleną Gross.

- W tym roku nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskich rozgrywkach ze znajomości tabliczki mnożenia na portalu edukacyjnym matzoo.pl, gdzie uzyskali bardzo wysokie wyniki. Jednak nasi egzaminatorzy dotarli znacznie dalej, bo aż do Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy, gdzie sprawdzili również znajomość tabliczki mnożenia wśród naszych włodarzy – mówi Magdalena Gross. - Wszyscy pracownicy Urzędu z uśmiechem na twarzy, ale również z powagą podeszli to tego egzaminu, ponieważ zdają sobie sprawę jak ważna jest ta umiejętność nawet w dorosłym życiu. Znajomość tabliczki mnożenia jest nam zawsze przydatna. Gratulujemy Panu Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy Jackowi Ślęczce, zastępcy Burmistrza, Piotrowi Kołodziejczykowi, pozostałym pracownikom Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy oraz wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Gniazdowie uzyskania certyfikatu „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Materiał przygotowany w SP w Gniazdowie

 

25

PAŹ

2017

896

razy

czytano

1884/4492

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.
<