Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Teatralna lekcja ekologii i zdrowego stylu życia

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi, Referat Gospodarki Gruntami, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zorganizował 13 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach akcję edukacyjno-ekologiczną w formie przedstawienia teatralnego skierowanego do dzieci i młodzieży z Gminy Koziegłowy. W przedstawieniu wystąpili aktorzy z Krakowskiego Biura Promocji Kultury.

W trakcie spektaklu przedstawione zostało w zrozumiały dla dzieci sposób  jak i dlaczego należy dbać o czystość naszej planety, jak segregować śmieci a także jak dbać o środowisko i przyrodę. Można się było także dowiedzieć jak ważny jest zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie i ruch na świeżym powietrzu.

Tytułowy bohater przedstawienia, Baron Smog, dążył do tego, aby ziemia i powietrze były zanieczyszczone. Próbował przekonać do swoich racji  małą dziewczynkę, Tosię. I prawie mu się to udało. Na szczęście nad Tosią czuwała jej ukochana lalka, która wraz z widzami dołożyła wszelkich starań, żeby pokrzyżować plany złego Barona.

21

LIS

2017

1152

razy

czytano

1897/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności