Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Koziegłowski Rynek w bożonarodzeniowej scenerii

Można już podziwiać świąteczny wystrój Rynku w Koziegłowach, który po zapadnięciu zmroku mieni się tysiącami światełek. I nie ma przesady w stwierdzeniu, że to najefektowniejszy bożonarodzeniowy wystrój miejscowości w całym powiecie myszkowskim.

W samym centrum Rynku znajduje się bajeczna, LED-owa fontanna, nieopodal której stoi ogromna, mieniąca się lampkami i ozdobami ­ choinka, z którą sąsiaduje żłóbek. Pod drugiej stronie Rynku stoi wielka, przyciągająca uwagę bombka. W dzień jest czerwona, a po zapadnięciu zmroku zmienia za sprawą oświetlenia barwę na białą. Tuż obok niej stoją dwie mniejsze bombki. Światełka wiszą także na rynkowych latarniach, które mają nowe lampy. Świecące ozdoby zawisły również na latarniach przy Rynku a także głównych koziegłowskich ulicach.    

 

Uroczyste oddanie do użytku bożonarodzeniowego wystroju Rynku miało miejsce 9 grudnia. Tego dnia na koziegłowskim Rynku można było się przejechać na grzbiecie „renifera”. Co prawda nie prawdziwego, ale przejażdżki cieszyły się wielkim powodzeniem wśród dzieci. Przebrane za renifery konie pod opieką Kornelii Karoń i Oliwii Mazur pochodziły z Rancha Wolnym Krokiem. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka uroczyście otwarł bożonarodzeniowy Rynek. Burmistrz, który jest wielkim pasjonatem koni, osobiście pomagał dzieciom wsiadać na „renifery” - Maję i Orfinę. Na Rynku pojawiła się też Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jadwiga Wiśniewska.
Więcej zdjęć z sobotniej imprezy zobaczyć można pod linkami: http://www.begoodart.com/ oraz https://www.facebook.com/www.studiotv.info/.

 

13

GRU

2017

1041

razy

czytano

1451/4102

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.