Skróty klawiszowe:

Wiosna Kobiet z Grzegorzem Stasiakiem i nowymi trendami

Strona główna » Aktualności » Wiosna Kobiet z Grzegorzem Stasiakiem i nowymi trendami

wielkość tekstu: A | A | A

Przez trzy dni trwały w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach warsztaty, wykłady i prezentacje w ramach Wiosny Kobiet. To już kolejna edycja tego interesującego i cieszącego się powodzeniem wśród płci pięknej cyklu związanego z Dniem Kobiet zorganizowanego przez MGOPK.

Środowe popołudnie i wieczór 7 marca upłynął pod hasłem „Zmysłowa Kobieta jest niczym wiosna”. Tego dnia odbyła się prezentacja kosmetyków oraz wykład pod tytułem „Piękny zapach na wiosnę”. W programie znalazły się też „sekrety kobiecego piękna” przygotowane przez Salon Kosmetyczny „Green” z Myszkowa. Odbył się wykład z zakresu kosmetykologii, laseroterapii, kosmetyki stóp. Skorzystać można było tez z indywidualnych konsultacji a nawet zrobić sobie bezpłatnie efektowny makijaż. A modną fryzurę można było sobie zafundować korzystając z usług fryzjerek z Salonu Fryzjerskiego „Duet” z Myszkowa. Chętnych nie brakowało. Była też mowa o pielęgnacji twarzy i wiosennych trendach wizażu z Mary Key. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty biżuterii Tiffany zorganizowane przez Pracownię Glass Art z Myszkowa.

Podczas drugiego dnia imprezy przebiegającego pod hasłem „Kobieta jest uśmiechem wiosny” dowiedzieć się można było wiele ciekawych rzeczy o zasadach zdrowego odżywiania. Spotkanie zorganizowało Centrum Dietetyczne Natur House z Myszkowa. Odbyły się też warsztaty kulinarne z Ośrodkiem Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Zacisze” z Rzeniszowa. Efektem warsztatów były wspaniałe sałatki, którymi delektowały się panie.

Podczas ostatniego dnia pod hasłem „Kobieta się śmieje – słońce jaśnieje” królował na scenie śląski showman Grzegorz Stasiak, zabawiając panie kawałami, anegdotami, różnymi opowieściami i wciągając chętnych do zabawy i konkursów. Na sali nie zabrakło też Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki.

 

czytano: 1643 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2018-03-14 12:59:03

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody