Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wiosna Kobiet z Grzegorzem Stasiakiem i nowymi trendami

Przez trzy dni trwały w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach warsztaty, wykłady i prezentacje w ramach Wiosny Kobiet. To już kolejna edycja tego interesującego i cieszącego się powodzeniem wśród płci pięknej cyklu związanego z Dniem Kobiet zorganizowanego przez MGOPK.

Środowe popołudnie i wieczór 7 marca upłynął pod hasłem „Zmysłowa Kobieta jest niczym wiosna”. Tego dnia odbyła się prezentacja kosmetyków oraz wykład pod tytułem „Piękny zapach na wiosnę”. W programie znalazły się też „sekrety kobiecego piękna” przygotowane przez Salon Kosmetyczny „Green” z Myszkowa. Odbył się wykład z zakresu kosmetykologii, laseroterapii, kosmetyki stóp. Skorzystać można było tez z indywidualnych konsultacji a nawet zrobić sobie bezpłatnie efektowny makijaż. A modną fryzurę można było sobie zafundować korzystając z usług fryzjerek z Salonu Fryzjerskiego „Duet” z Myszkowa. Chętnych nie brakowało. Była też mowa o pielęgnacji twarzy i wiosennych trendach wizażu z Mary Key. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty biżuterii Tiffany zorganizowane przez Pracownię Glass Art z Myszkowa.

Podczas drugiego dnia imprezy przebiegającego pod hasłem „Kobieta jest uśmiechem wiosny” dowiedzieć się można było wiele ciekawych rzeczy o zasadach zdrowego odżywiania. Spotkanie zorganizowało Centrum Dietetyczne Natur House z Myszkowa. Odbyły się też warsztaty kulinarne z Ośrodkiem Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Zacisze” z Rzeniszowa. Efektem warsztatów były wspaniałe sałatki, którymi delektowały się panie.

Podczas ostatniego dnia pod hasłem „Kobieta się śmieje – słońce jaśnieje” królował na scenie śląski showman Grzegorz Stasiak, zabawiając panie kawałami, anegdotami, różnymi opowieściami i wciągając chętnych do zabawy i konkursów. Na sali nie zabrakło też Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki.

 

14

MAR

2018

1985

razy

czytano

1705/4449

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności