Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zespół Usług Komunalnych świętował jubileusz

,,Dziesięć lat minęło, jak jeden dzień…” - tymi słowami, można by najkrócej podsumować uroczystość, która obyła 6 kwietnia. Tego dnia Zespół Usług Komunalnych w Koziegłowach świętował 10-lecie swojej działalności. Na zaproszenie dyrektora ZUK-u Zbigniewa Polaka w uroczystościach udział wzięli pracownicy firmy,  Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk, Skarbnik Gminy i Miasta Koziegłowy Jadwiga Matyja oraz dyrektorzy jednostek organizacyjnych: Katarzyna Zychowicz (ZEAOS), Agnieszka Kłys (GMOPS) i Renata Garleja (MGOPK). Uroczystość uświetnił występ Andżeliki Krajewskiej, która zaśpiewała znane i lubiane piosenki.

W trakcie gali zostały zaprezentowane zmiany i dokonania jakie zaszły w jednostce w ciągu minionej dekady. Setki wykonanych przyłączy wodociągowych, remonty obiektów użyteczności publicznej, chodników, placów zabaw, dbanie o porządek i przestrzeń publiczną, to tylko część działalności jaką może pochwalić się Zespół Usług Komunalnych, którego pracownicy nierzadko wykonują swoją pracę w trudnych warunkach.

Dziesięć lat to długi okres czasu, w ciągu którego udało się wybudować i oddać do użytku Oczyszczalnię Ścieków w Koziegłowach, doposażyć jednostkę w ciężki sprzęt wykorzystywany w coraz liczniejszych zadaniach. Dzięki działaniom ZUK-u, przygotowano między innymi teren w Gniazdowie, na którym co roku odbywa się Festiwal ,,Z Kopyta”.

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka podkreślał wzorową pracę Zespołu Usług Komunalnych, dziękując tym samym wszystkim za 10 lat owocnej służby na rzecz mieszkańców Gminy Koziegłowy.

 

12

KWI

2018

1156

razy

czytano

1767/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności