Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Klub Sportowy Warriors i Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku  zapraszają do udziału w „Maratonie fitness i Seminarium sportów walki” pod honorowym patronatem Jadwigi Wiśniewskiej - Poseł do Parlamentu Europejskiego i Jacka Ślęczki - Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.
23 września 2018 r. odbędzie się w Zespole Szkół w Koziegłowach duża impreza sportowa dla społeczności lokalnej –„Maraton fitness. Seminarium sportów walki”. Podczas tego sportowego happeningu wybitni sportowcy z dziedziny sztuk walk i fitness zaprezentują swoje umiejętności z czynnym udziałem uczestników imprezy i społeczności lokalnej. Partnerem Maratonu jest Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Myszkowie.
Maraton Fitness poprowadzą instruktorzy:
zumby, treningu funkcjonalnego, areo-box, stretchingu:
Mariola Pasikowska - nauczycielka, zawodniczka, trener personalny, instrukor fitness i nordic walking. Właścicielka klubu Positive Energy w Myszkowie. Mistrzyni Polski i Europy w nordic walking. Dla Marioli nie ma rzeczy niemożliwych, do swego rozwoju podchodzi holistycznie, uprawiając szeroki zakres dyscyplin. Nie wyobraża sobie życia bez tańca i muzyki.
Łukasz Maligłówka - pasjonat fitness, muzyki i tańca. Z PE związany już od 5 lat. Z wykształcenia biolog, farmaceuta a także dietetyk. Łącząc w sobie wiedzę z tych wszystkich dziedzin propaguje świadomy, zdrowy i aktywny styl życia. Instruktor Zumby i miłośnik muzyki latino.
Agnieszka Więcek - fizjoterapeutka, trener personalny , instruktor fitness, sztuki walki trenowała 12 lat. W swojej pracy kładzie ogromny nacisk na precyzję ruchu oraz najdrobniejszy jej szczegół. W tym kierunku ciągle zdobywa wiedzę i umiejętności na wielu szkoleniach. Aktywność fizyczną traktuje jako nieodłączny element swojego życia, który pomaga przede wszystkim cieszyć się zdrowiem, sprawnym ciałem i silnym charakterem.
Seminarium sportów walki:
Mgr Marek Talarek (pedagog) - instruktor sztuk walki z trzydziestoletnim stażem. Posiadacz stopnia Mistrzowskiego 8 Dan w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Wykładowca w szkole o profilu technik ochrony od 10 lat. Instruktor ju-jitsu, eskrimy, samoobrony i technik interwencyjnych oraz rosyjskiej Systemy. Współzałożyciel i prekursor w Polsce organizacji Systema Poland oraz założyciel Polskiej Elitarnej Szkoły Walki i Ochrony.
Dr inż. Mariusz Fabijański - pracownik naukowy, wykładowca akademicki. Od trzydziestu lat uprawia sztuki walki. Posiadacz stopnia Mistrzowskiego 7 Dan w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Instruktor rekreacji ruchowej, taktyki i technik interwencyjnych oraz pszczyńska sztuka walki i Systema. Współzałożyciel i prekursor w Polsce organizacji Systema Poland.
Michał Kita – trener Klubu MMAassacra Pro-Fit Sport, polski czołowy zawodnik MMA. Walczył m.in. w Bellator FC, M-1 Global, MMA Attack i Fighters Arena. Od 2015 r. związany z KSW. Aktualnie zawodnik DSF Kickboxing Challenge
Krystian Kwiecień - trener klubu Rio Grappling Animmals Zawiercie. Czarny pas BJJ, absolwent AWF, instruktor boksu, zapasów, sportów siłowych, samoobrony.
Piotr Korpus – mgr Administracji, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Trener Klubu KSW Ofensywa. Instruktor sportu ze specjalizacją Kickboxingu nadanego przez Ministra Sportu i Turystyki. Instruktor Muay Thai oraz posiadacz I Dan Taekwon-do (czarny pas). Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata i zdobywca Pucharu Świata w Taekwon-do. Pasjonat sportów siłowych i sportów walki, szlifujący swoje umiejętności od 13 roku życia w – takich dyscyplinach jak: Kickboxing, Taekwon-do, Muay Thai, K1, Boks, BJJ, MMA.
Sebastian Jagusiak - instruktor samoobrony, miłośnik sztuk walki oraz Street Fightu. Prezes Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, założyciel sekcji samoobrony kobiet w Koziegłowach.
Mateusz Kolasa – absolwent AWF Katowice, prekursor sportów siłowych i sportów walki w Gminie Koziegłowy, Instruktor samoobrony, trener personalny, masażysta. Prezes KS Warriors Koziegłowy. Wspólnie z żoną prowadzi Medi Gym Fitness Club w Koziegłowach
Udział w imprezie jest bezpłatny.
23 września 2018 r. od godz. 9.00 w Zespole Szkól w Koziegłowach (sala sportowa i fitness). Obowiązuje strój sportowy. Uczestnicy otrzymają pakiet startowy, koszulkę i pamiątkowy medal.
Klub Sportowy Warriors i Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku realizuje zadanie „W Zdrowym ciele zdrowy duch” dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Celem projektu jest podniesienie aktywizacji sportowej i integracji pokoleniowej mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy poprzez edukację obywatelską.
Zapraszamy Panie, Panów oraz młodzież na wydarzenie, którego celem jest nie tylko rozwijanie tężyzny i sprawności sportowej, ale także kształtowanie szeregu cech obywatelskich, takich jak poczucie obowiązku, zasad fair play i dyscypliny oraz aktywne działanie i współpraca. Podczas tego happeningu pragniemy poprzez pasję dla sportu, życia i wolności uczcić 100. rocznicę odzyskania przez nasz Polskę  niepodległości.
Profesjonalne nagłośnienie zapewni DJ PATRYK
Patronat medialny: Demokratyczna, Studiotv.info.

13

WRZ

2018

1078

razy

czytano

1726/4549

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.