Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

                           

 

Uchwałą Zarządu Województwa Śląskiego z dn. 07.04.2009r. Projekt  Gminy i Miasta Koziegłowy został wybrany do dofinansowania przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, na zrealizowaną inwestycję pn. „Awaryjne zasilanie wodociągu grupowego Koziegłowy z wodociągu grupowego Pińczyce z podłączeniami”.

Całkowity koszt inwestycji wynosi 159 708,02 zł, kwota dofinansowania 85 071,75 zł.

 

 

 zporr                     Europen Union

Projekt: „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Postęp” współfinansowana jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżet państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Koszt całej inwestycji wynosi 2 973 840,96 zł, z czego 75% finansuje Unia Europejska z EFRR, co stanowi 2 230 380,72 zł, 10% finansuje budżet państwa, co stanowi 297 384, 10 zł, a 15% finansuje budżet gminy, co stanowi 446 076,14 zł.
Projekt: „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Postęp” polega na przeprowadzeniu prac: geodezyjnych, ziemnych, kanalizacyjnych, porządkujących mających na celu włączenie do systemu sieci kanalizacji gospodarstw domowych i podmiotów gospodarczych zlokalizowanych w Postępie. Realizacja projektu „Budowy kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Postęp” wpłynie korzystnie na poprawę infrastruktury sanitarnej w gminie Koziegłowy. Dzięki realizacji projektu wyeliminowane zostanie zagrożenie ekologiczne dla wód powierzchniowych, podziemnych i gleby. Powstała inwestycja powoli na likwidację uciążliwych w użytkowaniu bezodpływowych zbiorników ścieków.
 

 

 

06

CZE

2007

4651

razy

czytano

4196/4490

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.