Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gniazdowie  rozpoczęli ciekawą przygodę wspólnie z  Politechniką Częstochowską - Wydział Inżynierii  Środowiska w Projekcie „Ekogdetektywi na jurajskim szlaku”. Jest to program rozwoju oferty dydaktycznej uczelni technicznej dla uczniów szkół podstawowych, trwający do czerwca 2020 roku.

W projekcie tym bierze udział 41 uczniów z klas IV-VIII. 7 czerwca  mali naukowcy z SP w Gniazdowie po raz pierwszy wzięli udział w warsztatach biologicznych i chemicznych z podziałem na grupę młodszą i starszą. Ich zaciekawienie i zaangażowanie w prace praktyczne i teoretyczne widać było na każdej twarzy. Profesjonalne, ale i bardzo przyjazne podejście całej kadry pracowników naukowych instytutu do naszych uczniów spowodowało ich większą otwartość i swobodę w wykonywaniu świetnie przygotowanych zadań.

Bardzo za tę przychylność i okazane ciepło DZIĘKUJEMY! Dziękujemy też koordynatorom tego projektu, którzy zaprosili do współpracy naszą szkołę - Pani  prof. dr hab. inż. Jolancie Sobik-Szołtysek, Pani dr inż. Annie Kwarciak. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i  mobilizacja do działania w imię sukcesu.

Materiał przygotowany został przez Szkołę Podstawową w Gniazdowie

13

CZE

2019

548

razy

czytano

1575/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.