Skróty klawiszowe:

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej gościli na Sesji

Strona główna » Aktualności » Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej gościli na Sesji

wielkość tekstu: A | A | A

Na 9. Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy gościła delegacja uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wojsławicach wraz z rodzicami. Podziękowali Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy oraz Radnym za wsparcie.

Anna Cymer przekazała w imieniu podopiecznych WTZ i ich rodziców podziękowania Burmistrzowi, Radnym oraz Dyrektor Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Kierownik WTZ-u.
– Robicie dla niepełnosprawnych w tej gminie bardzo dużo. Jesteśmy wam wdzięczni, że nasze dzieci nie czują się tu gorsze, wyobcowane, że mają możliwość rozwoju i lepszego funkcjonowania. Dziękujemy za Warsztat w Wojsławicach, że jest tam tak pięknie, nie tylko wewnątrz, ale że zmienia się też jego otoczenie. Bardzo sobie to cenimy. Cenimy sobie też to, że mieliśmy w tym roku możliwość wyjazdu z dziećmi do Trójmiasta. Oprócz wypoczynku i zwiedzania, była to okazja do rozmów rodziców ze sobą, z panią dyrektor GMOPS-u i panią kierownik WTZ-u oraz wymiana doświadczeń. To dla nas bardzo ważne. Wróciliśmy z wyjazdu nie tylko z pięknymi przeżyciami, ale także z nowymi siłami, z nową energią, tak bardzo potrzebnymi nam w życiu codziennym. Mam nadzieję, że Warsztat będzie się dalej rozwijać i kiedyś powstanie tam wymarzone boisko, a może coś innego. Mamy szczęście, że mieszkamy w gminie, która troszczy się o osoby niepełnosprawne – powiedziała Anna Cymer.
Goście przekazali Radnym i Burmistrzowi bursztynowe drzewka szczęścia. Burmistrz otrzymał także puchar, którym ekipa z Wojsławic została uhonorowana podczas Mini Olimpiady organizowanej co roku w Koziegłowach.

– Jesteście państwo, jeżeli chodzi o wsparcie, zawsze na pierwszym miejscu. Nikt nie zawahał się, kiedy chodziło o przeznaczenie pieniędzy na WTZ. Od początku wiedziałam, że WTZ pod nadzorem Burmistrza będzie działał jak najlepiej. Życzę uczestnikom Warsztatów i ich rodzicom dużo zdrowia a także wspaniałych i radosnych wakacji – powiedziała Joanna Kołodziejczyk, Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy.

czytano: 163 razy

autor: kozieglowy.pl

data dodania: 2019-07-04 10:41:55

Walory Gminy
  • Dziedzictwo kulturowe i historyczne
  • Bogate zasoby wód głębinowych
  • Malownicze krajobrazy
  • Bogactwo przyrody
  • Strefy aktywności turystycznej
  • Szlaki konne i rowerowe
  • Korzystna lokalizacja
  • Przedsiębiorczość mieszkańców
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook

Koziegłowy dawno temu
blog historyczny
Leonarda Jagody