Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wakacyjny Festyn Rodzinny w Wojsławicach

Na placu przy Świetlicy w Wojsławicach odbył się 29 czerwca Wakacyjny Festyn Rodzinny, a w jego ramach II Sąsiedzki Festiwal Ciast. Organizatorami imprezy byli: Sołtys i Rada Sołecka, OSP, KGW Wojsławice. Imprezę pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy współorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach.
Na scenie zaprezentowali się: Koło Gospodyń Wiejskich z Wojsławic, dzieci ze Świetlicy „ Ferajna”, Jurajska Kapela Biesiadna oraz tancerka i aktorka Elżbieta Bednarczyk.

W festynie uczestniczyli: Starosta Powiatu Myszkowskiego Piotr Kołodziejczyk, Wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec, Burmistrz Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Rady GiM Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk oraz Radna GiM Koziegłowy Grażyna Sitek oraz mieszkańcy sołectwa i gminy.
Gwiazdą wieczoru była piosenkarka Anna Żebrowska znana m.in. z wykonywania utworów Anny Jantar, Wioletty Villas. W Wojsławicach wystąpiła z przebojami artystów sceny polskiej z lat 60. i 70 XX w.
W ramach Imprezy odbył się konkurs na wypiek domowych ciast, w którym wzięło udział 12 pań. Jury w składzie: Iwona Tomczyk, Agnieszka Ziora i Burmistrz Jacek Ślęczka postanowiło przyznać I miejsce dla Stanisławy Noczyńskiej, II miejsce zajęła Maria Kidawa, trzecie Bożena Cesarz. Wyróżnienia zdobyły Marlena Nowak i Maria Strzelecka - Szymończyk.

Podczas Festynu nie zabrakło słodkości. Były ciasta, gofry, a amatorzy pieczonek ustawiali się w długiej kolejce. Wszystkie te pyszności przygotowały Panie z KGW Wojsławice. Druhowie OSP zadbali zaś o zaplecze techniczne Wakacyjnego Festynu Rodzinnego. Dzieci mogły też przejechać się wozem strażackim i miały do dyspozycji lunapark. Nie zabrakło waty cukrowej, popcornu czy lodów.
Zwieńczeniem tego przedsięwzięcia była potańcówka pod gwiazdami przy dźwiękach Zespołu AlleGro. Sołtys Dagmara Radosz dziękuje Sponsorom oraz wszystkim współtwórcom tego Święta Rodzinnego w Wojsławicach.

15

LIP

2019

578

razy

czytano

1447/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.