Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Pińczycach

,,Proszę (…) moich (…) profesorów, ażeby przyjęli (…) podziękowanie, które im składa jeden z ich uczniów, które im składa polski papież” –  św. Jan Paweł II
W Szkole Podstawowej w Pińczycach obyła się 16 października gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jej gospodarzami byli Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pińczycach Joanna Sularz.  W uroczystości wzięli udział czynni i emerytowani nauczyciele, Radni Gminy i Miasta Koziegłowy, Dyrektorzy jednostek organizacyjnych i placówek oświatowych oraz zaproszeni goście. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka w  swoim przemówieniu podkreślał ogromne znaczenie edukacji i role nauczycieli w kształtowaniu młodego pokolenia. Podziękował wszystkim za pracę na rzecz dzieci i młodzieży, która jest niezwykle ważna i potrzebna. 
Następnie zaproszeni gości byli świadkami  uroczystego ślubowana, które w ich obecności złożyło troje nauczycieli. Po ślubowaniu Burmistrz Jacek Ślęczka wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego: Monice Jelonek ze Szkoły Podstawowej w Koziegłówkach, Beacie Kaim z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach oraz Marlenie Korfel z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach. 
Na zakończenie uroczystości odbył się przepiękny koncert w wykonaniu Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Wojciecha Pompki działającej przy Szkole Podstawowej w Pińczycach oraz przy udziale wokalisty Marcina Jajkiewicza. 

17

PAŹ

2019

490

razy

czytano

1392/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.