Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Ekspertymenty plastyczne - warsztaty” - taki tytuł nosi cykl  zorganizowany  przez Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach i grupę nieformalną Koło Aktywnych Kobiet z Lgoty Mokrzesz. Warsztaty plastyczne są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.  Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a efekt pracy będzie można obejrzeć podczas podsumowania projektu w grudniu, podczas wystawy prac w Galerii Promo Arte  przy MGOPK w Koziegłowach.

Zajęcia są bezpłatne i uczestniczy w nich 12 dzieci. Każde spotkanie przenosi dzieci w niezwykły świat barw, światła, cieni. Do tej pory rysowały piórkiem i tuszem, poznawały możliwości wyrazowe kreski poprzez rysowanie miękkim ołówkiem i węglem, poznały technikę akwareli.  Przed nami jeszcze spotkania poświęcone gamom barw, kontrastom, fakturom. Dzieci poznają kolejne techniki malarskie (suche i tłuste pastele, mozaika, sgraffito, akryle) i graficzne (monotypia, druk strukturalny, druk z płyt glinianych).

Zajęcia dostosowane są do możliwości i zainteresowań dzieci. W czasie każdego spotkania dzieci mają możliwość eksperymentowania z materiałami i narzędziami.

Realizacja tego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Programu ,,Działaj Lokalnie" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych - ODL w Zawierciu i Gminę Koziegłowy.

25

PAŹ

2019

435

razy

czytano

1384/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.