Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Sąsiedztwo Pałacu Biskupów w trakcie zagospodarowywania

Trwają prace związane z realizacją inwestycji dotyczącej rewitalizacji terenu przy Pałacu Biskupów w Koziegłowach. Poprzedni wykonawca rozpoczął roboty, ale w ich trakcie zszedł z placu budowy. Gmina i Miasto musiała ogłosić kolejny przetarg, w wyniku którego wyłoniono nowego wykonawcę. Jest nim firma Kvanta Granit z Przemyśla.
Po stronie południowej wykonawca rozpoczął układanie kostki brukowej. Do wybrukowania firma ma także teren przeznaczony na parking po wschodniej stronie pałacu. Trwają także prace po stronie zachodniej, gdzie powstanie m.in. fontanna i amfiteatr. Przetarg na te roboty wygrała również firma Kvanta Granit.
Inwestycje realizowane są w ramach projektu „Rewitalizacja Pałacu Biskupów w Koziegłowach – etap II wraz z zagospodarowaniem przyległego otoczenia”.

Projekt dofinansowany został w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla osi priorytetowej: X. Rewitalizacja oraz infrastruktura społeczna i zdrowotna.

04

LIS

2019

518

razy

czytano

1380/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.