Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

VIII Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej odbył się we Wrocławiu, w dniach 5-6 października 2019 roku. Upamiętniał przedwcześnie zmarłą reprezentantkę Polski w piłce siatkowej. Siatkarskie rozgrywki drużyn z Grecji, Białorusi, i Polski (Wrocław i Piła) mogli także oglądać uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej z Lgoty Górnej.
Uczniowie jako wolontariusze aktywnie angażowali się w przebieg Memoriału. Włączyli się w uroczyste rozpoczęcie VIII Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej, wyprowadzali drużyny siatkarskie, brali udział w dekoracji zawodników i zakończeniu Memoriału. Pomagali także w rozdawaniu ulotek. Kibicowali z zapałem drużynie Volley Wrocław. Ponadto mieli możliwość zobaczenia Rynku – Stare Miasto Wrocław.
W Hali sportowo-widowiskowej „Orbita” we Wrocławiu, Szkoła z Lgoty Górnej przygotowała specjalne stoisko informacyjne o swojej działalności, uczniach i nauczycielach, a także o drodze do wyboru Patrona – Agaty Mróz-Olszewskiej. Dopełnieniem radości z udziału w VIII Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej była możliwość nowych wpisów do księgi pamiątkowej szkoły, wspólnych zdjęć i autografów siatkarek.
Memoriał to również szczytny cel, jakim jest promocja krwiodawstwa oraz zachęcanie do powiększania grona dawców szpiku kostnego. Dzięki działalności Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej można innym dać cząstkę siebie, tak jak Agata.
To wyjątkowe doświadczenie mogło stać się naszym udziałem dzięki finansowemu wsparciu naszych sponsorów: Ochotniczej Straży Pożarnej w Lgocie Górnej, Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu HATTRIC, panu Mateuszowi Kolasie i Radzie Rodziców.
Dziękujemy także Fundacji Kropla Życia, za umożliwienie aktywnego udziału naszej szkoły w VIII Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej. Do zobaczenia za rok!

Materiał przygotowały Edyta Wiśniewska i Anna Kłosowicz ze Szkoły Podstawowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Lgocie Górnej

06

LIS

2019

457

razy

czytano

1374/4492

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.