Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na kolejne spotkanie sieciujące, które odbędzie się 27.11.2019 r., godz. 10.00-14.00 w ramach cyklu spotkań sieciujących BIZNES&EKONOMIA SPOŁECZNA pn. „BIZNES I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SPOŁECZNA”,

 Miejscem spotkania będzie Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie.

 Poruszonych zostanie kilka ważnych tematów, m.in.

 

- Jak efektywnie wzbudzać  zaangażowanie społeczne w przedsiębiorstwach?

 

- Jak wygląda w praktyce współpraca biznesu z Przedsiębiorstwami Społecznymi ?

 

- Czym jest i na czym polega odpowiedzialne przywództwo?

Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele biznesu, Przedsiębiorstw Społecznych, IOB oraz przedstawiciele środowiska akademickiego.

W bloku eksperckim wystąpi Ewa Wójcik, która od 2017 jest doradcą w Projekcie Google Internetowe Rewolucje. Z marketingiem internetowym związana od 2013 r.

Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych AdWords. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania marketingu internetowego w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki.

„IDEA PARTNERSTWA OPARTA JEST NA ZAŁOŻENIU, ŻE TYLKO SZEROKO ROZUMIANA I PEŁNA WSPÓŁPRACA RÓŻNYCH SEKTORÓW MOŻE ZAOWOCOWAĆ INICJATYWAMI ROZWOJU ZRÓWNOWAŻONEGO, KTÓRE UMOŻLIWIĄ POSZUKIWANIE SPÓJNYCH, ŚMIAŁYCH I NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ, TRUDNYCH PROBLEMÓW.

(…) PARTNERSTWO POMIĘDZY SEKTORAMI ROZUMIANE JAKO DZIELENIE KOSZTÓW, RYZYKA I ODPOWIEDZIALNOŚCI, OTWIERA NOWE MOŻLIWOŚCI DO DZIAŁANIA”.

Poradnik Partnerstwa (polska wersja językowa publikacji stworzonej przez Międzynarodowe Forum Liderów Biznesu Księcia Walii)_

Spotkanie będzie miało charakter typowo networkingowy, zaaranżujemy przestrzeń do wymiany doświadczeń, poznania się i nawiązania kontaktów :)

PROSIMY O POTWIERDZENIE SWOJEGO UCZESTNICTWA DOKONUJĄC REJESTRACJI POD LINKIEM

http://bit.ly/2rIF6gs

19

LIS

2019

455

razy

czytano

1460/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.