Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

,,Eksperymenty plastyczne- warsztaty "

,,Eksperymenty plastyczne- warsztaty "

Miejsko- Gminny Ośrodek Promocji Kultury wraz z  grupą nieformalną Koło Aktywnych Kobiet z Lgoty Mokrzesz realizował  projekt ,,Eksperymenty plastyczne -warsztaty " .

 W okresie od września  do  grudnia dzieci w wieku od 7 do 10 lat miały  możliwość zapoznać się z różnymi technikami malarskimi. Przenieść się  w świat barw, kolorów, cieni i kresek. Pracowały z suchymi i tłustymi pastelami, mozaiką, sgraffito ,akrylami. Poznały  monotypie, druk strukturalny, druk z płyt glinianych. 

Końcowy efekt ich prac można było podziwiać podczas wystawy zorganizowanej 9 grudnia w Galery Promo Arte w MGOPK w Koziegłowach. Wystawa była podsumowaniem projektu ,,Eksperymenty plastyczne- warsztaty" na którą przybyli nie tylko autorzy prac ale i zaproszeni goście,  rodzice, dziadkowie.

Przedsięwzięcie to było możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków Programu ,,Działaj Lokalnie X" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych - ODL w Zawierciu i Gminę Koziegłowy.

Dofinansowanie pozwoliło zakupić niezbędne materiały na potrzeby przeprowadzenia 28 godzin bezpłatnych warsztatów dla 12 osób.

Projekt będzie kontynuowany ponieważ uczestnicy spotkań z wielką przyjemnością złożyli deklarację i prośbę  o  kontynuację tej formy zajęć.

Jako organizatorów cieszy nas fakt, że kolejne przedsięwzięcie MGOPK spotkało się z aprobatą i zadowoleniem.

 

Materiał przygotowany przez MGOPK w Koziegłowach

17

GRU

2019

427

razy

czytano

1334/4533

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.