Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Odznaka Primus in Agendo dla dyrektor ośrodka pomocy społecznej

Marlena Maląg, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznała Agnieszce Kłys, Dyrektor Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koziegłowach Odznakę Honorową Primus in Agendo. Podczas 14 Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy wręczył ją Senator RP Ryszard Majer.

– Z wielką radością przybywam do Koziegłów, tym bardziej, że czynię to pierwszy raz po objęciu mandatu senatorskiego drugiej kadencji. Pomagać tym, którzy nie są w stanie samodzielnie funkcjonować, tym, którzy samodzielnie nie są w stanie realizować zadań życiowych - to jedna z najpiękniejszych powinności, jaką polityk lokalny może realizować. Państwo, jako samorząd lokalny, wielokrotnie pokazywaliście, że zależy wam na tym, kto jest najsłabszy – powiedział Ryszard Majer.

Senator, który był wnioskodawcą opiniującym odznaczenia, dodał, że należy je traktować jako uhonorowanie wszystkich, którzy uczestniczą w realizacji polityki społecznej na terenie Gminy Koziegłowy – pracowników ośrodka pomocy społecznej, burmistrza, radnych, urzędników. Podkreślił, jak wielkie jest w tego typu działalności odpowiednie wsparcie burmistrza i radnych.

– Jest to dla mnie i moich pracowników moment szczególny. Nie byłoby to wszystko możliwe bez ich zaangażowania. Dzięki państwu radnym i burmistrzowi możemy realizować tę politykę społeczną, za co bardzo dziękuję. Pracownikom serdecznie dziękuję i gratuluję – powiedziała Agnieszka Kłys.

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacek Ślęczka podziękował Senatorowi Ryszardowi Majerowi za to, że był wnioskodawcą opiniującym przyznanie tego wyjątkowego wyróżnienia oraz pogratulował Agnieszce Kłys i pracownikom GMOPSU odznaczenia, podkreślając przy okazji wagę ich działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Odznaka jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem, przyznawanym osobom fizycznym, organizacjom oraz instytucjom, za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny, które swymi działaniami przyczyniły się do osiągnięć
i rozwoju spraw należących do zakresu merytorycznej działalności ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny. Jest ona wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy wyróżnionego, najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach.

02

STY

2020

456

razy

czytano

1328/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.