Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dnia 10 stycznia 2020 r. w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach odbył się uroczysty koncert finałowy podsumowujący projekt „Aniołkowe Granie”.

Tegoroczny koncert zorganizowany był dla podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo Terapeutycznego Dom Życia im. Leonii Nastał w Częstochowie. Aniołkowe Granie to Ogólnopolski Projekt Edukacyjny wspierający ideę rodzicielstwa zastępczego, uwrażliwienie na drugiego człowieka oraz umiejętność dzielenia się z innymi tym co mamy. Tegoroczny udział w projekcie był zainicjowany przez p. Martę Stępień organizatorkę pierwszej edycji w 2019 r. na terenie naszej gminy oraz Anetę Grzesistą, Grażynę Czerwik i Zdzisławę Jasik.

Koncert odbył się pt. „Od juniora do seniora”. Na scenie Sali Kryształowej wystąpiły dzieci z przedszkola z Koziegłów, Starej Huty, rodzice w przedstawieniu mikołajkowym pt. „ W magicznej krainie św. Mikołaja” oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Gościem honorowym była pani Katarzyna Głowik-Jamróz twórczyni projektu, burmistrz GiM Koziegłowy Jacek Ślęczka w-ce starosta Mariusz Morawiec, radni GiM Koziegłowy, dyrektor ZEAOS p. Katarzyna Zychowicz, dyrektor MGOPS p. Agnieszka Kłys, darczyńcy i rodzice.

Zwieńczeniem koncertu było przekazanie przez dyrektor Ewę Walentek przedstawicielom Ośrodka Opiekuńczo Terapeutycznego Dom Życie im. Leonii Nastał w Częstochowie prezentów: bonu, zebranych darów w postaci środków spożywczych, czystości, pampersów, talon.

Punktem kulminacyjnym uroczystości był słodki upominek w postaci tortu, który był podzielony wśród wszystkich uczestników.

Pracownicy Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach dziękują wszystkim dobrym aniołom, którzy włączyli się do akcji oraz okazali wielki dar serca.

14

STY

2020

638

razy

czytano

1240/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.