Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Na scenie Miejsko - Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach odbył się 12 stycznia Koncert Noworoczny będący zwieńczeniem całorocznej działalności ośrodka kultury. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.


Sceniczne prezentacje rozpoczęły się od występu Gminnej Orkiestry Dętej z Koziegłów pod batutą kapelmistrza Henryka Nowaka. Następnie w trakcie całego programu artystycznego kilkakrotnie swoje zdolności wokalne zaprezentowały przedszkolaki: Nadia Żak i Wojciech Tyrała przygotowani przez Panią Beatę Kaim oraz soliści ze Studia Piosenki MGOPK w Koziegłowach; Karolina Garleja, Igor Jerz, Wiktoria Konieczniak, Klaudia Jagoda, Angelika Krajewska, Diana Kolasa i Weronika Radosz  śpiewający pod kierownictwem Anny Łuszczyk – Matyji.  


Młodzi muzycy z Ogniska Muzycznego, którego opiekunem jest Bartłomiej Chyla wprawili widownie w świąteczny nastrój przy akompaniamencie gitar i afrykańskich bębnów.


Wspaniale w świąteczną atmosferę wpisały się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Lgoczanki”,  Zespołu Regionalnego ,,Złoty Kłos” oraz Gminnego Zespołu Pieśni i Tańca ,,Koziegłowy”  które zaśpiewały wiele znanych i lubianych kolęd i pastorałek.


Grupa dziecięca i młodzieżowa z Gminnego Zespołu Pieśni i Tańca ,,Koziegłowy” przygotowała własny program artystyczny  w którym również nie zabrakło wspaniałych kolęd i ludowego tańca. 
Na zakończenie części artystycznej Noworocznego Koncertu żywiołowo zaprezentowały się Panie z Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które przygotowały dla widzów niezapomniane show  w klimatach ,,dzikiego zachodu”. 


Podczas imprezy ogłoszono wyniki konkursu „Zaczarowana choinka”, w których udział brały Świetlice Środowiskowe z Gminy Koziegłowy. I miejsce zajęła świetlica ,,Ferajna” z Wojsławic, II miejsce świetlica z Lgoty Mokrzesz, III miejsce ,,Przebojowa Ekipa” z Mzyk.


Tegoroczny Koncert Noworoczny był połączony z 28 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie trwania koncertu  wiele osób licytowało niezwykłe przedmioty oraz nagrody z których dochód zasilił konto WOŚP. W Gminie Koziegłowy dzięki pracy wolontariuszy i całego sztabu pod kierownictwem Mateusza Frączka udało się pobić dotychczasowy rekord i zebrać dla potrzebujących  27 516,21 PLN.    

20

STY

2020

595

razy

czytano

1300/4571

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.