Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

18 stycznia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbył się Finał konkursy Miss Jury 2020. Konkurs rozgrywał się w dwóch kategoriach: Miss Nastolatek (dziewczęta w weku 14-18 lat) i Miss Jury (panie w wieku 18-27 lat)

Panie w starszej grupie prezentowały się w strojach codziennych, wieczorowych i w bikini, natomiast nastolatki nie występowały w strojach bikini.

Jury nie miało łatwej decyzji. Po długich obradach członkowie komisji konkursowej przestawili licznie zgromadzonej publiczności swój werdykt.

Zwyciężczynią konkursu Miss Jury 2020 została Aleksandra Czarnecka (także miss publiczności), pierwszą wicemiss jury wybrało Kamilę Rumin, tytuł drugiej wicemiss przypadł Emilii Szycowskiej.

Wśród nastolatek tytuł miss zdobyła Maja Sychowicz, pierwszą wicemiss została Aleksandra Flak (także miss publiczności), a drugą wicemiss Kinga Szatan.

Choreografię prezentacji kandydatek przygotowały Ewelina Jurczyńska i Renata Garleja, dyrektorka MGOPK w Koziegłowach.

Zwycięstwo Aleksandry Czarneckiej oraz Mai Sychowicz w Konkursie Miss Jury 2020 dało im awans do finału konkursu Miss Śląska.

Jury przyznało również ,,zieloną kartę” Kamili Rumin, która jest równoznaczna z promocją do konkursu Miss Śląska.

Podczas finału na scenie wystąpili Lidia Kopania, reprezentantka Polski w Konkursie Eurowizji ,13-letnia Amelia Cierpiał, wokalistka i skrzypaczka. Wystąpił również duet taneczny Studia Tańca Step By Step i Szkoły Tańca ,,DOBROWOLSCY” z Częstochowy.

Na scenie zaprezentowały się także panie z Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz z Stowrzyszenia Emerytów i Rencistów.

22

STY

2020

824

razy

czytano