Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ankieta dotycząca rozeznania potrzeb utworzenia na terenie Powiatu Myszkowskiego Centrum opiekuńczo - mieszkalnego

Ankieta dotycząca rozeznania potrzeb utworzenia na terenie Powiatu Myszkowskiego „Centrum opiekuńczo - mieszkalnego”


Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, w terminie do 15 marca 2020r. Ankieta jest skierowana do mieszkańców Powiatu Myszkowskiego i ma na celu rozeznanie potrzeb udzielania pomocy w formie utworzenia Centrum opiekuńczo- mieszkalnego a jej wyniki stanowić będą składowy element opracowywanej Strategii Rozwoju Powiatu Myszkowskiego na lata 2020-2030 oraz analizy potrzeb osób niepełnosprawnych mieszkających na terenie Powiatu Myszkowskiego i możliwości ich zaspokojenia .
Centra opiekuńczo- mieszkalne przeznaczone są dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, o których mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych /T.j. Dz. U. 2019 poz. 1172 z późn. zm./.


Centra mają na celu uzupełnienie systemu wsparcia osób niepełnosprawnych, poprzez stworzenie dodatkowej usługi w postaci zapewnienia możliwości zamieszkiwania w formie pobytu dziennego lub całodobowego oraz zapewnienie specjalistycznych usług opiekuńczych oraz rehabilitacyjnych.


Zapewniamy, że ankieta ma charakter dobrowolny i anonimowy. Państwa odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie w zestawieniach statystycznych.

Link do ankiety: https://forms.gle/aupYAnpW5yrwq4A18

Dziękujemy za wypełnienie ankiety Piotr Kołodziejczyk Starosta Myszkowski

27

STY

2020

665

razy

czytano

1358/4531

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.