Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Medal 100-lecia ŚZPN dla Burmistrza Jacka Ślęczki

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Prezes Fair Play Koziegłowy Rafał Szczęsny oraz Prezes CKW Mała Panew Krzysztof Gajdziak uczestniczyli w Gali 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie.

W hotelu Arche w Częstochowie spotkali się prezesi, działacze i samorządowcy, którzy stanowią fundament piłki nożnej na Ziemi Częstochowskiej. Przywitał ich prezes Podokręgu Częstochowa Grzegorz Derek, przypominając wyjątkowość jubileuszu.

Śląski Związek Piłki Nożnej kończy w tym roku sto lat - powiedział Grzegorz Derek. – To sto lat pięknej historii, którą tworzyły pokolenia działaczy, zawodników, trenerów i sędziów. Z tego terenu wywodzą się wielokrotni mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharów Polski i uczestnicy europejskich rozgrywek, osiągający sukcesy na światowych stadionach. Piłka nożna wychowała i wciąż wychowuje zarówno wybitnych sportowców jak i zwykłych ludzi dążących do osiągnięcia jak najlepszych wyników sportowych. Nasze samorządy od wielu lat wspierają rozwój piłki nożnej budując profesjonalne obiekty sportowe. Stawiają na młode pokolenia, dofinansowując szkolenie dzieci i młodzieży oraz nagradzając za zdobyte osiągnięcia. Osobiście pragnę złożyć serdeczne i szczere podziękowania wszystkim naszym obecnym działaczom, którzy na co dzień swoją aktywnością i zaangażowaniem w klubach piłkarskich oraz strukturach naszej organizacji pracują na dobry wizerunek oraz rozwój piłki nożnej w Podokręgu Częstochowa. O piłce i Związku można mówić wiele i długo. Jest częścią naszego życia. Podczas tej gali przywrócimy wspomnienia, ale jutro będziemy już patrzeć w przyszłość tak, aby za kolejne sto lat nasi następcy mieli o czym pisać, kogo wspominać i byli dumni z dokonań swoich poprzedników.

Po wystąpieniach znamienitych gości przyszedł czas na odznaczenia. W gronie uhonorowanych osób działających na rzecz rozwoju sportu i piłki nożnej znalazł się Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, który decyzją kapituły otrzymał Medal 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Burmistrz Jacek Ślęczka składa serdeczne podziękowania za to wyjątkowe wyróżnienie, które jest udziałem wszystkich sportowców, trenerów i działaczy aktywnie wspierających rozwój sportu i piłki nożnej na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy.

Oficjalną część gali, która rozpoczęła się występem piłkarki, zakończył występ piosenkarki Any Andrzejewskiej, ale to nie był koniec piłkarskiego wieczoru w Częstochowie, bo rozmowy o piłce trwały jeszcze bardzo długo.

Więcej o Gali 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie można przeczytać Tutaj:

04

LUT

2020

741

razy

czytano

1275/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.