Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Babci i Dziadka w Starej Hucie

Przedszkolaki pamiętają, jak co roku, o święcie swoich kochanych Babć i Dziadków. 11 lutego Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Starej Hucie gościło babcie i dziadków, Burmistrza Jacka Ślęczkę, Dyrekcję przedszkola - Ewę Walentek i Zdzisławę Jasik oraz zespół „Złoty Kłos” ze Starej Huty.

Dzieci z grup najmłodszych - Żuczki i Pszczółki - zaprezentowały występ artystyczny przygotowany przez wychowawczynie: Grażynę Czerwik, Martę Stępień i Marlenę Korfel. Śpiewały piosenki, tańczyły oraz grały na instrumentach muzycznych. Nie zabrakło  również gromkiego „sto lat” oraz upominków. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku, gdy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, by jak najpiękniej wyrazić swoją miłość i szacunek. Był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i dumy. Ponadto babcie i dziadkowie mogli wspólnie pobawić się ze swoimi wnukami przy takich utworach jak „Jedzie pociąg…” czy „Kaczuszki”, a nawet zatańczyć walczyka.

Dużą atrakcją uroczystości okazał się gość specjalny – zespół  „Złoty Kłos”, który przypomniał dobrze znane i lubiane piosenki biesiadne. Wspólna herbatka była doskonałą okazją do spotkania najmłodszych i najstarszych członków przedszkolnej społeczności. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków świadczyły jak bardzo ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnuczkami. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

13

LUT

2020

1327

razy

czytano

1174/4448

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.