Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Cynkowie

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 31 stycznia odbyła się w remizie OSP w Cynkowie wspaniała uroczystość. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, uśmiechów, łez i radości.

Na wstępie dyrektor Jacek Wyleciał ciepłymi słowami przywitał wszystkich zebranych. Nie tylko babcie i dziadkowie licznie zaszczycili nas swoją obecnością, ale również zaproszeni goście, a wśród nich Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Joanna Kołodziejczyk, Starosta Myszkowskiego Piotr Kołodziejczyk oraz sołtys Cynkowa Zofia Wielgus.

Dyrektor Jacek Wyleciał złożył wszystkim życzenia noworoczne, a gościom szczególnym, czyli babciom i dziadkom, wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i radości. Potem scena należała już tylko dla najmłodszych. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III zaprezentowali ciekawy program artystyczny, nie zabrakło więc wzruszających wierszy, śpiewu, tańca czy humorystycznych skeczy. Wnukowie udowodnili, że babcie to nie starsze panie siedzące w kuchni, ale takie, które ćwiczą z Ewą Chodakowską, tańczą rock and rolla, a dla swoich wnucząt są prawdziwymi czarodziejkami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Gromkie brawa i uśmiechy na twarzach publiczności świadczyły o tym, że występ bardzo się wszystkim podobał.

Następnie zaproszeni goście również złożyli życzenia wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta oraz zebranym mieszkańcom Cynkowa. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców, który był okazją do rozmów, wspomnień, a dźwięki wesołej muzyki porywały do wspólnego tańca wnuczęta, rodziców, babcie i dziadków.

Był to niezwykły dzień pełen uśmiechu, radości i dumy, a szczęśliwe twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są dla nich takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

17

LUT

2020

1211

razy

czytano

1295/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności