Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

KUTW na Zimowej Senioriadzie w Rabce

Aż trzydzieści osób z Koziegłowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięło udział 24 i 25 lutego w VII Ogólnopolskiej Zimowej Senioriadzie, która odbyła się w Rabce. Dwunastoosobowa drużyna KUTW konkurowała w różnych konkurencjach z 34 zespołami.

W kręglach kartingowych reprezentowali KUTW Daniela Gnyś i Henryk Kaim, w biegu – Jan Machowski, w slalomie narciarskim – Barbara Pakuła i Marian Chojnacki, w rzucie śnieżkami - Grażyna Kuźba i Stanisław Tarapacz, w zjeździe na dętkach – Urszula Gawlińska-Bzdura i Marian Kuźba, a w nornic walking połączonym z konkursem wiedzy – Jolanta Lipiec, Anna Srebniak i Bożena Wcisło.

Koziegłowska drużyna zdobyła dwa medale. Srebrny wywalczyła Urszula Gawlińska-Bzdura, a brązowy Jan Machowski. Pozostali zawodnicy plasowali się na miejscach w pierwszej dziesiątce punktując w klasyfikacji drużynowej. Prezes KUTW, Grażyna Kuźba odebrała statuetkę i podziękowania za udział KUTW w Zimowej Senioriadzie. Kibice i zawodnicy z KUTW uznali, że udział w zawodach był udany. 

– Dziękujemy Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy za udostępnienie autokaru. Członkowie Koziegłowskiego Uniwersytetu godnie promowali Gminę i Miasto Koziegłowy – mówi Grażyna Kuźba.

02

MAR

2020

477

razy

czytano

1299/4444

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.