
kozieglowy.pl
Pomieszczenie kawiarni w Koziegłowach na wynajem
7
lut
2025
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Gminy i Miasta Koziegłowy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Od dziś występują utrudnienia w ruchu drogowym w Lgocie Nadwarcie. Mają one związek z przebudową drogi wojewódzkiej nr 791. Obecnie na drodze z Koziegłów do Myszkowa przez Nową Wieś wprowadzono w Lgocie Nadwarcie ruch wahadłowy. Bezpośredni zjazd od strony Koziegłów z DW 789 w kierunku Myszkowa przez Postęp jest zamknięty. Można zjechać kilkadziesiąt metrów dalej drogą dojazdową do stacji benzynowej. Są spore problemy z wjazdem od strony Postępu na drogę Koziegłowy - Myszków, ponieważ wjazd jest z drogi podporządkowanej, a tuż za wjazdem ustawione są światła i ruch ograniczony do jednego pasa. Inwestycję realizuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.
Z informacji uzyskanych w ZDW wynika, że utrudnienia mogą potrwać przez kilka miesięcy (być może nawet do końca roku). W Lgocie Nadwarcie wybudowane zostanie rondo, a kolejne rondo powstanie przy zjeździe na Żarki Letnisko.